Zelta Drudzis

Dinamiska stratēģiskā spēle

2 - 4 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence
20 - Neierobežoti

Par

Garantēta sensacionāla komandu saliedēšanas pieredze, kas rada sajūtu enerģiju, aizrautību un konkurences garu jebkurā konferencē vai korporatīvā pasākumā!

Ielas ir bruģētas ar Zelta monētām!! Zināšanas par to atradi-paturēji bez-maksas-ikvienam veicina komandas garu, jo šādā veidā jebkura komanda var kļūt pār pārēm bagāta un uzvarēt spēlē!

Bet izskats var būt maldinošs. Vienlaicīgi komandas sadarbosies un pildīs multi-uzdevumus 8 dažādos līmeņos, ja vien viņi gribēs iespēju Doties pēc Zelta!

Daži no dārgumiem ir pieejami ierobežotā daudzumā - tikai pirmā komanda, kas tos atradīs tos arī saņems. Bet citi dārgumi ir pieejami visiem, kas tos atrod.

Šeit jums ir jāievada arī slepenais kods un jāiemaina pret skaidru naudu pie Atlīdzību Administratora (AA). AA birojs ir pēdējais birokrātijas priekšpostenis. Ja jūs tikai esiet sekojis pareizajai procedūrai, tad jūsu prasība netiks izskatīta. Šīs procedūras, kas ir skaidri izklāstītas iepriekš, mainās atkarībā no dārgumu pieņemšanas vietas, kas paredz komandas dalībnieku, kas pieņem lēmumu, individuālo īpašību pārbaudi. Plānot jūsu darbu, izstrādāt plānus un uzvairīties no kārdinājuma apiet stūrus, vēl nekad nav bijis tik svarīgi!

Pa ceļam jūs variet nopelnīt papildus labumus, izpildot dažādus uzdevumus. Ik pēc 30 minūtēm tiek izdota preses relīze. Dažas no tām ir brīvi pieejamas, savukārt, dažas no tām atrodas aiz slēgtām durvīm, kas pieejamas tikai maksātspējīgai auditorijai. Informācija, kas ir pieejama preses relīzēs piedāvā jūsu komandām zelta iespēju ievērojami palielināt savu bagātību, BET, lai gūtu peļņu no pieejamās informācijas, jums – IR JĀBŪT LAIKĀ – ja nogulējāt, tad pazaudējāt savu iespēju!

Atspoguļojot reālā biznesa problēmas un iespējas Zelta Drudzis veiksmīgi ir piemērojams kā nelielām, tā arī lielām dalībnieku grupām.

Mācību rezultāti

Zelta Drudzis pievieno pasākumam vērtību neatkarīgi no dalībnieku darba amata, pieredzes, izglītības, fiziskām dotībām vai dažādu iemaņu līmeņa. Visi dalībnieki ir nolikti līdzvērtīgas konkurences apstākļos, tādējādi radot pārliecinošu daudzfunkcionālu sadarbību un 'no augšas līdz apakšai' visa uzņēmuma komandu saliedēšanas aktivitāti. Zelta Drudzis plaši tiek izmantots KSA, Zināšanu Menedžmentā, Klientu Apkalpošanā, Kultūras Daudzveidībā, Stratēģiskās Plānošanas un Komunikāciju programmās. Parādiet savai komandai biznesa inteliģences, plānošanas un komunikācijas vērtību uzņēmumā, caur šo praktisko aktivitāti.

Related Testimonial

Es ļoti ieteiktu "Zelta Drudzi". Tas bija lielisks veids, kā praktizēt stratēģisku domu kā komandu jautrā un efektīvā spēlē.

PwC

Nosūtīt pieprasījumu