Mexican Railway

Izveidojiet dzelzceļu un brauciet ar vilcienu

30 minūtes - 1 stunda
Iekštelpās un brīvā dabā
Sadarbība
10 - Neierobežoti

Par

Dažreiz vienkāršākie jēdzieni ir visspēcīgākie.

Šis superīgs ledlauzis pārvērš kooperatīvu domāšanu par enerģisku sacensību un radošās amatniecības sesiju. Komandas strādā kopā, lai savāktu sarežģītu dzelzceļa sistēmu, lai konkurētu viens ar otru laika organizēšanā, atjautībā un saskarsmē.

Izmantojot materiālus, piemēram, rāvējslēdzējus un papīra stieņus, komandas strādā kopā, lai izveidotu dzelzceļu, daļa pēc daļas.

Pēc ātras prakses, komandas vada vilcienus līdz finišam, sadarbojoties un sinhronizējot kustības. Tas rada vidi, kurā katrs dalībnieks strādā vienprātīgi, cenšoties palikt sacensību priekšā. Šī ir spēle, kas uzlabo svarīgu prasmju virkni un ievieš ātru domāšanu gan individuālā, gan grupas līmenī.

Mācību rezultāti

Šis superīgs ledlauzis pārvērš kooperatīvu domāšanu par enerģisku sacensību un radošās amatniecības sesiju. Lai gūtu panākumus, komandas izmanto savu laika vadību, izdomas un komunikācijas prasmes. Meksikas Dzelzceļš rada vidi, kurā katrs dalībnieks strādā vienprātīgi, cenšoties palikt sacensību priekšā. Šī ir spēle, kas uzlabo svarīgu prasmju virkni un ievieš ātru domāšanu gan individuālā, gan grupas līmenī.

Related Testimonial

Laika spiediens piespieda ikvienu domāt par savu laiku, mērķtiecīgi sazināties un strādāt kopā kā komanda. Daudz jautrības!

Tesco

Nosūtīt pieprasījumu