Redzams Attēlā

Uzņēmuma logo no portretiem

30 minūtes - 1 stunda
Iekštelpās
Sadarbība
40 - Neierobežoti

Par

Bieži tiek teikts, ka ikviena uzņēmuma lielākā vērtība ir tā darbinieki, viņu unikālais sadarbības veids padara uzņēmumu par to, kas tas ir un kā to uztver apkārtējā pasaule. Tāpat kā jūsu uzņēmuma logo, jūsu cilvēki pārstāv jūsu zīmolu it visā, ko viņi dara.

Redzams Attēlā izmanto šo tēmu un atdzīvina to veidā, kas parāda to, cik ļoti nozīmīgs uzņēmumam kopumā ir ikviens uzņēmuma darbinieks.

Ierodoties uz pasākumu, visi dalībnieki tiks nofotografēti uz dažādu krāsu foniem. Pasākuma laikā visi attēli tiks apstrādāti mūsu datorsistēmā, lai izveidotu aizraujošu noslēdzošo programmu ar pasākuma dalībniekiem galvenajā lomā.

Mūzikas pavadījumā viņi ieraudzīs savus portretus uz lielā ekrāna. Vispirms parādīsies strauja individuālu attēlu virkne, pēc tam četru attēlu kombinācija, tad sešpadsmit un visbeidzot sešdesmit četru. Attēlam attālinoties un ātrumam palielinoties, parādīsies aizvien vairāk un vairāk seju, līdz tās vairs nav iespējams izskaitīt. Kameras skats attālināsies vēl vairāk, līdz būs redzams, ka attēli, tagad daudzkārt pavairoti, kopā veido uzņēmuma logo vai pasākuma tēmas vēstījumu.

Redzams Attēlā ir iespaidīga trīs minūšu gara pasākuma kulminācija, kas izceļ to, kas jūsu uzņēmumu padara īpašu un pateicas personālam par ieguldījumu tā attīstībā.

Mācību rezultāti

Redzams Attēlā ir iespaidīga trīs minūšu gara pasākuma kulminācija, kas izceļ to, kas jūsu uzņēmumu padara īpašu un pateicas personālam par ieguldījumu tā attīstībā. Redzams Attēlā nostiprina cilvēku uzskatus, par viņu nozīmīgumu uzņēmumā, jo jūsu cilvēki pārstāv jūsu zīmolu it visā, ko viņi dara - tāpat kā jūsu uzņēmuma logo. Tas savukārt nozīmē, ka svarīgs ir ikviens uzņēmuma darbinieks arī individuāli.

Related Testimonial

Redzams Attēlā" bija interesants veids, kā pārstāvēt mūsu logo ar mūsu cilvēkiem - mūsu lielākajiem zīmola vēstniekiem.

Accenture

together apartRemote - Hybrid - Multilocation

This activity has been designed for face-to-face, remote, hybrid and multi-locational teams. If your team is working from home, in different regional office locations or in different countries ask us about the remote or hybrid version of this activity. Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.


Nosūtīt pieprasījumu