BeatBox Rox

Vokālā perkusijas darbnīca

10 minūtes - 1 stunda
Iekštelpās
Sadarbība
10 - Neierobežoti

Par

“Beatboxing” ir māksla, kas veido bungu sitienus, ritmu un mūzikas skaņas, izmantojot muti, lūpas, mēli, balsi, deguna un kakla skaņas. Beatbox Rox sākas ar talantīgu vokālo perkusionistu, kas uzstājas uz skatuves, lai iespaidotu un valdzinātu dalībniekus. Pēc tam dalībnieki tiek sadalīti vairākās komandās un kļūst par bungas komplektu, kurā katrai komandai ir sava vokālā ietekme uz kopējo kompozīciju. Visbeidzot, komandas sanāk kopā ar gala izpildījumu, ar iepriekš atskaņoto “beatbox” melodiju, lai palīdzētu iegūt visas mūzikas skaņas kopā.

Mācību rezultāti

BeatBox Rox izklaidēs, uzmundrinās un iesaistīs ikvienu no paša sākuma! Jūs varat būt pārliecināti, ka šīs jautrs enerdžaizeris ieviesīs enerģiju un dzīvi jebkurā konferences programmā, sanāksmē vai meistarklasē. Tā ir ideāla aktivitāte komandai, kas strādā kopīgi. Šī enerģiskā un uzmundrinošā kopīgā pieredze rada pozitīvu attieksmi, apvienojot grupu, nodrošinot, ka ikviens ir enerģisks un spējīgs viegli uztvert prezentāciju.

Tā daudzveidīgais formāts nozīmē to, ka to var izmantot kā 30 minūšu ledlauzi lielai grupai vai 45 minūšu padziļinātu meistarklasi.

Nosūtīt pieprasījumu