Zinu Sevi, Zinu Tevi

Saskarsmes un attiecību veidošana

30 minūtes - 1 stunda
Iekštelpās
Sadarbība
30 - Neierobežoti

Par

Zinu Sevi, Zinu Tevi ir vieglprātīga komandas veidošanas aktivitāte, kas lauž ledu un paātrina sadarbību un attiecību veidošanu jūsu komandā.

Darbība sākas ar iesildīšanās procesu, lai dalībnieki kļūtu par komandām. Pēc tam katram dalībniekam tiek uzdots savākt tik daudz personiskās vienotības ar citiem spēlētājiem, cik vien iespējams, lai uzvarētu punktus savai komandai. Konkurences gars un unikālā spēļu struktūra saglabā enerģisko vibrāciju.

Noteiktos spēļu posmos dalībnieki atgriežas komandās, lai saskaitītu savus punktus un saņemtu informāciju par viņu nākamo mērķi.

Dalībnieki atkal ieslēdzas spēlē, lai veidotu saskarsmes, strādājot līdz galīgajam svilpām. Kad punkti tiek saskaitīti, tiek pasludināta uzvarētāju komanda!

Mācību rezultāti

Attiecības ir būtiskas, jo cieši savienots darbaspēks ir vērtīgs jebkurai organizācijai. Tas palīdz veidot kopīgu domu starp indivīdiem, izlīdzinot informācijas apmaiņas ceļu un praksi, kas neizbēgami novedīs pie uzlabotajiem rezultātiem.

Related Testimonial

Liels paldies, ka visi piesaistījuši tik lielu enerģiju. Mēs visi uzzinājām dažas pārsteidzošas lietas par vienu otru un izveidojām labākus sakarus.

Hitachi

Nosūtīt pieprasījumu