Boom Time

Muzikāls konferences ledlauzis

20 - 45 minūtes
Iekštelpās
Sadarbība
20 - Neierobežoti

Par

Mēs gadiem ilgi esam īstenojuši Boomwhacker komandu saliedēšanas programmas, bet tagad…
Gatavojieties Boom Time, jaunam un unikālam pasākumu enerdžaizerim ar garantētiem rezultātiem!

Izjūtiet, kā jūsu ķermeni pārņem ritms, kad jūsu komanda apvienojas, lai radītu ugunīgu mūzikas simfoniju.

Boomwhackers ir precīzi uzskaņotas muzikālās caurules, ko jūsu komanda izmanto, lai ieskandinātu un iedimdinātu sevi muzikālā neprātā. Šis aizraujošais ledlauzis jebkuru pasākuma telpu pārvērtīs krāsainā, ņirbošā orķestrī, kas iesaistīs, sajūsminās un atdzīvinās jebkuru.

Augsto tehnoloģiju vizuālais interfeiss

Izmantojot mūsu zināšanas par muzikālu komandu saliedēšanu, mēs radījām augsto tehnoloģiju vizuālo interfeisu, kas palīdzēs jūsu grupai radīt neticamas un uzmundrinošas skaņas. Tas ir kā “Guitar Hero” uz steroīdiem!

Aktivitātes laikā iekrāsoti mūzikas bloki virzās pār lielu ekrānu. Apvienojot laika plānošanu ar komandas darbu, dalībnieki sit pa savām caurulēm un atskaņo mūziku, katrreiz, kad mūzikas bloks trāpa notij. Pasākuma laikā palielinās uzdevuma temps un sarežģītība; bloki virzās ātrāk un jūsu komandai vēl ātrāk ir jāreaģē, lai noturētu ritmu, kas tuvojas kulminācijai.

Boom Time pierādītie panākumi pasākumu atdzīvināšanā un patiesas aizrautības radīšanā ir vairāk kā neticami. Minūšu laikā jūsu pasākums būs pārvērsts par patiesu mūzikas rotaļlaukumu, un cilvēki nodosies aktivitātei, kas kultivē atvērtību un komandas saliedētību.

Boom Time ir aizraujošs, bet ekonomisks veids, kā izklaidēties un atbrīvoties no stresa kopā ar kolēģiem.

Mācību rezultāti

Boom Time ir ieguvis pārliecinošus panākumus visā pasaulē uzmundrinot konferenču dalībniekus un radot sajūsmu un komandu saliedēšanos. Aktivitātes laikā ir nepieciešams iesaistīties ikvienam pasākuma dalībniekam, un sadarbojoties visiem kopā, šī komandu saliedēšanas aktivitāte, veicina atvērtību un komandas darbu. Tas ir vienkārši lielisks veids, kā noņemt spriedzi un gūt jautrību kopā ar visiem kolēģiem.

Related Testimonial

Kas sākās kā muzikāla nesaprašana, tas pārvērtās par vienotu un sinhronizētu mūzikas producēšanu. Delegāti, sajūsmināti un uzmundrinoši, bija gatavi sākt Nacionālo konferenci ar vienotības izjūtu, ko viņi bija sasnieguši kopā!

Office Depot

Nosūtīt pieprasījumu