Gatavojieties Boom Time!

Publicēts 2015. gada 3. maijs

120 darbinieki no Office Products Depot no visas Jaunzēlandes nesen rīkoja savu Nacionālo konferenci Trīnitias piestātnē, Taurangā, Jaunzēlandes ziemeļu salā. Organizatori izvēlējās Team Up Events un Catalyst Global strauju ledlauzi Boom Time, lai padarītu konferenci par ātro un enerģisko notikumu!

Kas notika?

Boom Time laikā dalībnieki iemācās un izpilda saskaņotu muzikālo izrādi zem 20 minūtēm. Sagatavojoties izaicinājumamar "BOOM WHACKERS" nūjam, delegāti piedālās iesildīšanās aktivitātē, kas vada Team Up Events galvenais koordinator.

Kad delegāti ir izpētījuši darbības mērķus, viņi uzsāka kompleksu "Guitar Hero-style" apmācības procesu, lai attīstītu savu ritma un laika noteikšanas prasmes.

Tad, delegāti veicināja Black Eyed Peas dziesmas melodiju "I got a feeling" sadarboto atskaņojumu. Rezultāti bija pārsteidzoši! Kas sākās kā muzikāla nesaprašana, tas pārvērtās par vienotu un sinhronizētu mūzikas producēšanu.

Delegāti sajūta aktivitātes uzplaukumu, un bija uzmundrināti un gatavi sākt savu Nacionālo konferenci ar vienotības sajūtu, jo to, ko viņi bija sasnieguši kopā bija satriecoši!

Uzziniet vairāk par Boom Time izmantošanu kā konferences atklāšanas pasākums, vai kā ledlauzis vai enerdžaizeris nākamajam pasākumam.

Visi klientu stāsti