Ātruma Slāpes

Spēle darbības procesu uzlabošanai

1 - 2 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
10 - Neierobežoti

Par

Sastopoties ar sajauktām dažādām sastāvdaļām, komandām ir jāpārslēdz domāšana, lai rekordīsā laikā, veiksmīgi savienotu kopā virkni dažādu auto koncepta sastāvdaļu. Plūsmas optimizācija ir ļoti nozīmīga, lai gūtu panākumus, jo komandu izdevums ir izveidot ultra efektīvu montāžas līniju, kas mašīnas būvē burtiski sekunžu laikā. Realizācijas spiedienu vēl vairāk pastiprina tas, ka katrai mašīnai ir savs īpašais stils un skrūvītes ar dažādiem ekstra papildinājumiem.

Kvalitāte ir vissvarīgākā; gala produkcijai, no sedana līdz pat sporta automašīnai, ir jāatbilst augstajām klientu prasībām. Darbu ātrums ir ļoti svarīgs un tiek atalgots, taču mazas kļūdas var likt komandām zaudēt līderpozīcijas.

Tā kā mācību gaita un katrs darbības posms tiek izanalizēts, tad galvenais fokuss no individuāla komandas laika pāriet labās prakses apmaiņā ar citām komandām, lai sasniegtu iespējami labāko kopējo ražošanas laiku. Noslēdzošie komandu laiki tiek salīdzināti ar ieprieksējo dalībnieku visu laiku labākajiem rezultātiem.

Nekad nav bijis vēl svarīgāks laiks, lai izpētītu procesu uzlabošanas iespējas, Ātruma Slāpes ir lieliska platforma, lai uzsāktu diskusiju par šo tēmu vienlaicīgi gūstot praktisku devu jautrības. Nepārspējami foršs automašīnu dizains un izmantoto materiālu patīkamā tekstūra garantē, ka aktivitātes laikā atklāsies iekšējais bērns katrā dalībniekā.

Mācību rezultāti

Šī aktivitāte tika izstrādāta, lai dažādu nozaru vadošie uzņēmumi savām komandām varētu likt izpētīt, izmēģināt praksē un saprast labākos piemērus darbības procesu uzlabošanā, saistošā un vienlīdz praktiskā kontekstā. Ātruma Slāpes skaidri parāda, ka procesi var tikt uzlaboti izmantojot konsekventu metodoloģiju un ja visi komandas dalībnieki uzņemās atbildību par nepieciešamām pārmaiņām un liek tās arī lietā.

Related Testimonial

Mēs tikai gribējām īsi izteikt pateicību par šo fantastisko rītu – visiem, kuri piedalījās, ļoti patika, un mēs ļoti daudz ko iemācījāmies no šīm aktivitātēm. Ceram uz turpmāku sadarbību ar jums arī nākotnē!!

McDonalds

Nosūtīt pieprasījumu