HP pārdošanas komanda spēle harmonikas

Publicēts 2017. gada 4. jūl.

Informācijas tehnoloģiju gigants Hewlett-Packard piedalījās unikālā konferenču enerdžaizerā "Harmonica Harmony". Šī muzikālā komandas saliedēšanas aktivitāte nodrošināja lielu enerģisko pieredzi, pārveidojot milzīgu 150 delegātu komandu par harmonikas spēlētajiem.

Mūzikai ir unikāla vara pārveidot cilvēkus un komandas.

Tiek uzskatīts, ka mūzika ir dabisks talants. Galvenā uzmanība tika pievērsta tam, lai cilvēki strādātu kā komanda un mācītos viens no otra, lai radītu lielisku mūziku. Grupa sāka darboties ar dažiem vienkāršiem elpošanas vingrinājumiem, lai nodrošinātu, ka viņi var viegli strādāt ar harmoniku lai neaizturēt elpu.

Pēc tam delegāti mācījās harmonikas spēlēšanas pamatus, un, paļaujoties viens uz otra atbalstu, cītīgi strādāja, lai sasniegtu sarežģītākus uzdevumus. Pēc īsa treniņa, visa delegācija spēlēja harmonikas, radot dinamisku un enerģisku komandas darbu.

Jābrīdina, ka šī darbība burtiski lauž ierobežojumus, kurus var pārvarēt ar labu komandas darbu, komunikāciju. Nekas nav neiespējams!

„Esmu organizējis daudzas komandas saliedēšanas aktivitātes, Harmonica Harmony ir patiesi unikāla pieredze. Tas ir lielisks konferenču ledlauzis un lieliska aktivitāte, lai aktivizētu lielu cilvēku grupu. Lielākā daļa dalībnieku nekad nav spēlējuši harmoniku, taču sesijas beigās viņiem izdevās uzstāties kā īsts “harmonikas orķestris”. Tas parāda, ka ar lielisku komandas darbu var sasniegt lielus panākumus. ”

Organiser For HP, Paul Sim, Design & Marketing Pte Ltd. HP

Visi klientu stāsti