Kingfisher svin ķīniešu Jauno gadu

Publicēts 2018. gada 8. febr.

Ķīniešu Jauno gadu svinību ietvaros, Kingfisher (Eiropas vadošais mājas labiekārtošanas mazumtirgotājs) bija ieinteresēts piedalīties tematiskā svētku komandas saliedēšanas pasākumā. Radošā komandas saliedēšanas pieredze ar mūziku un dejam "Pūķu komanda" bija ideāla izvēle!

Kas notika tajā dienā?

Pēc īsas prezentācijas par pūķa nozīmi Āzijas kultūrā, KSO Honkongas komanda tika sadalīta divpadsmit komandās un saņēma instrukcijas kā izveidot ķīniešu pūķi. Komandas sāka strādāt plānojot un sadalot lomas. Komandas dalībnieki sāka savienot galvu un asti savai milzīgai radībai. Acis, skropstas, zobi un kustīgs žoklis tika salīmēti kopā.

Pēc pūķa galvas un astes konstruēšanas sākās pūķa apdare. Pievienojot krāsas, katras komandas unikāla mītiska būtne atdzīvoja.

dragon dance hong kong kso


Mūzikas un horeogrāfijas semināru sērijā piedalījās katras komandas pārstāvis, kurš bija atbildīgs par mūzikas izvēli, radot deju kustības Pūķa dejai. Komandas vadītāji nodrošināja, ka viņu komandas dalībnieki saskaņos pūķa deju ar pārējam komandām, lai iegūtu balvas par labāko komandas sniegumu un labāko dekorēto pūķi. Pēc tam komandas atdzīvināja savu pūķi ar tradicionālo ķīniešu deju. Enerģiska un simboliska Pūķa dēja ir labums, lai nākamā gadā panāktu veiksmi un laimi.

“Dragon Squad ir lieliska radoša komandu saliedēšanas aktivitāte, kas nodrošina lielisku komandas iesaisti un saskaņošanu visiem iesaistītajiem. ”

Valerie Cussenot ,General Manager KSO, Hong Kong

Visi klientu stāsti