Pūķis

Komandas strādā harmoniski, lai izveidotu savu pūķi

2 - 4 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
10 - Neierobežoti

Par

Pūķis ir veiksmes simbols Ķīnā, kam ir liela vara, gudrība, auglība un cieņa. Pūķa Deja vai "pinyin wǔ long" tiek veikta ar komandu, kas, sadarbojoties harmonijā, manipulē ar elastīgu krāsainu pūķi, kas imitē šīs mītiskas upes gara viļņu kustības.

"Pūķa Komanda" izstrādā un uzbūvē ķīniešu pūķi. Tad, aprīkoti ar mūzikas instrumentiem, katra komanda horeogrāfē savu mūzikas deju un izmēģina savu Pūķa Deju. Tad, pateicoties savam unikālajam pūķim, strādājot harmonijā, komandas veido cienīgu un saskaņotu Pūķa Deju. Punkti tiek piešķirti radošumam, izpildījumam un komandas darbam.

Mācību rezultāti

"Pūķa Komandai" jāizmanto radošums, izdomu un projektu vadības prasmes, lai projektētu un izveidotu pūķi. Komandas novērtē uzdevumu, pēc tam veido speciālistu vienības, lai strādātu paralēli, pirms visi elementi tiek apvienoti kopā.

Būvniecības stadijā veiksmei ir nepieciešama savstarpēja funkcionāla sadarbība un aktīva komunikācija, lai nodrošinātu, ka visas detaļas apvienojas, kā bija ieplānots. Mūzikas un deju horeogrāfija balstās uz radošu domāšanu un sadarbību. Visi mēģinājumi un gala izpildījums prasa izcilas vadības iemaņas un komandas darbu.

Related Testimonial

Dragon Squad" ir tematiska radošas komandas veidošanas aktivitāte, kas nodrošina augstu iesaistīšanās līmeni un vērtīgus rezultātus visiem iesaistītajiem.

Valerie Cussenot, General Manager
KSO, Hong Kong

Nosūtīt pieprasījumu