Funk The Junk

Skaņas ievārījums

1 - 1.5 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Sadarbība
25 - 60

Par

"Funk the Junk" piedāvā iespēju "atkritumus" jeb nevajadzīgas lietas, kā piemēram, vecas augstspiediena tvertnas, atveramos telefonus, ugunsgrēka trauksmes zvanus un citus izlietotos materiālus, pārvērst unikālos, profesionāli izveidotos mūzikas instrumentos.
 
Dalībnieki improvizē - komponē - diriģē - atklāj un piedzīvo mūzikas vidi no neveikliem pirmajiem mēģinājumiem līdz jautrai kāju rībināšanai un jaunu ritmu radīšanai. Aktivitātes beigās tiek apvienoti labākie elementi lieliskā muzikālā ritmā. 

Mācību rezultāti

Spēja vizualizēt nākotni ir svarīga progresīvai uzņēmējdarbības stratēģijai. "Funk the Junk" iedrošina dalībniekus mainīt savus priekšstatus par to, ko var izdarīt ar ierobežotiem resursiem. 
Šī unikālā aktivitāte nodrošina vienlīdzīgas iespējas jaunu zināšanu apgūšanai, ar instrumentiem, kas pielāgojami ikviena dalībnieka personībai. Aktivitāte veido pozitīvu attieksmi, iedrošina un veicina katra dalībnieka līdzdalību komandas kopīgā mērķa sasniegšanā.  

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

"Funk the Junk" ir apzināti pozicionēts, lai nodrošinātu pārstrādi un atjautību mūsu darba kārtībā. Tā ir reāls darījums, viss tiek pārstrādāts. Šis produkts patiešām paaugstina "zaļās" vērtības un izbrīns visus, kas piedalās šajā aktivitātē.

Related Testimonial

Amazing veids, kā izmantot atkrituma materiālus, lai izveidotu mūziku. Lielisks atgādinājums mums visiem par pārstrādes izgudrojumu. Bija laba izprieca!

Philips

Nosūtīt pieprasījumu