Robot Revolution

Veidojiet robotus un programmējiet tos uz uzdevumu risināšanu

1 - 3 stundas
Iekštelpās
Sadarbība
6 - Neierobežoti

Par

Komandas pārstāv pētnieku grupu, kuras uzdevums ir veidot un programmēt robotu, kas veidots pēc jauniem COBOTS standartiem (roboti, kas fiziski mijiedarbojas ar cilvēkiem koplietojamā darba telpā, darbojas autonomi vai ar ierobežotiem norādījumiem). Komandas sacenšas par prestižo ROBEL balvu tehnoloģijas nozarē.

Komandas viedo mazus robotus. Pēc tam tie savieno tos ar Bluetooth. Katra komanda izvēlas no dažādām pieejamajām robotikas darbībām, lai izvēlētos tieši to, kas atbilst vēlamajiem rezultātiem. Viņi seko vienkāršai soli pa solim lietojumprogrammai, kas atrodama "Robot Revolution" komandas komplektā. Viņi izmanto "Blockly" kodēšanas sistēmu, lai atdzīvotu savus robotus. Finālā ir konkurējošs izaicinājums, kas nodrošina izklaidējošu un iedvesmojošu izrādi.

Mācību rezultāti

Robota veidošana ir visaptverošs un bagātinošs mācību process. Komandas dalībnieki strādā kopā šajā radošajā procesā.

Lēmumi par to, kādus uzdevumus robots veiks, balstās uz sadarbības lēmumu pieņemšanas prasmēm un efektīvu komunikāciju. Lai pārvaldītu precīzus testēšanas uzdevumus un plānotu konkrētus soļus, nepieciešama efektīva lomu piešķiršana un resursu pārvaldība. Katra cilvēka stiprās puses tiek parādītas komandas dinamikā, piedaloties šajā empīriskā mācīšanās aktivitātē.

Ir svarīgi pievērst detalizētu uzmanību konkrētiem uzdevumiem, vienlaikus koncentrējoties uz vispārējiem projekta mērķiem un izvairoties no izolētas domāšanas.

Related Testimonial

Robot Revolution bija patiesi jauna un aizraujoša pieredze! Mēs ne tikai labi pavadījām laiku, bet arī daudz iemācījāmies. Beigās jutāmies kā īsti eksperti!

Samancor Chrome

Nosūtīt pieprasījumu