Tīklošana

Kopīga neaizmirstama pieredze ved uz ilgstošām attiecībām

the importance of networking

Tīklošana ir nepieciešama indivīdiem un uzņēmumiem. Pētījumi pierāda profesionālo tīklu veidošanas vērtību.Cita starpā, tīklošana ved uz uzņēmējdarbības iespējam, zināšanas apmaiņu un inovācijām.Dažiem cilvēkiem patīk tīklu veidošana, bet citi uzskata, ka tas ir grūts uzdevums.Ir iespējams mainīt savu domāšanas veidu tā, lai tīkošana tiktu uztverta kā iespēja atklāt un mācīties, nevis kā uzdevums, kas jādara. Pirmais solis šajā procesā ir iepriekš pārdomāšana, pirms jūs satiktu personu, lai atrastu kopīgas intereses.Tas padarīs tīklošanas pieredzi patīkamāku un radīs labākas attiecības.

Pētījumi rāda, ka ilgstoši sakari tiek veidoti, izmantojot strukturētas darbības un kopīgu pieredzi, nevis nejaušo mijiedarbību.Catalyst Global komandas veidošanas programma Quickfire ir piemērota konferences tīklošanai.Pabeidzot prāta un fiziskus uzdevumus kā indivīdi vai grupā, lai iegūtu komandas rezultātu, cilvēku spējas un personības iezīmes dabiski nāk uz priekšu.Šajā situācijā apbrīnu veido tieši pretējas prasmju kopas vai darba stili.Catalyst Global komandu veidošanas programmu lielākā daļa ir balstīta uz kopīgu pieredzi, kas saistīta ar uzdevumu savstarpēju atkarību, un tādēļ tā veicina lieliskas atmiņas un ilgstošus sakarus komandās un arī indivīdiem, kurām bieži vien nav iespēju sazināties aci pret aci.

Šīs programmas īpaši paredzētas tīklošanai. Vajadzīga palīdzība lēmuma pieņemšanā? Vai meklējat kaut ko citu?Rakstiet mums.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles