Go Engage

Nospēlējiet savu nākamo konferenci

30 minūtes - 3 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
1 - 2000

Par

Izmantojot "Go Team" platformu, "Go Engage" ir daudzpusīga aplikācija, lai dalītos ar saturu, apkopotu informāciju un veicinātu radošu domāšanu. "Go Engage" satura dažādas lietojumprogrammas, kuras var pielāgot un piemērot vēlamajiem rezultātiem. To var izmantot vai nu tieši ar indivīdiem, vai arī grupās, kas nodrošina dialogu un atgriezenisko saiti. "Go Engage" ir daudzpusīga programma, vai vienkārši lietotājam draudzīgs veids, kā iesaistīt cilvēkus mācīšanās un koplietošanas procesā.

Mācību rezultāti

Neatkarīgi no tā, vai jūs to izmantojat, lai apkopotu informāciju, sniegtu informāciju vai veicinātu tīklu veidošanu, "Go Engage" pazīstama platforma veicina sadarbību un atver saziņu un diskusijas, aicinot un iesaistoties. Tas palielina zināšanas, uzlabo attiecības un, savukārt, pozitīvi ietekmē darba vidi. "Go Engage" motivē darbiniekus, izveidojot līdzvērtīgus spēles noteikumus, kur ikviens var brīvi izteikt savas idejas un viedokļus, motivējot katru uzņemties jaunus izaicinājumus.

Related Testimonial

Go Engage" bija lieliska izvēle mūsu konferencei. Mēs uzskatām, ka tas ir efektīvs saziņas veids ar delegātiem, lai tie būtu iesaistīti un komentētu konferences saturu, kas ir lieliska atgriezeniskā saite, lai mēs varētu padarīt mūsu nākamo konferenci vēl efektīvāku.

KPMG

Nosūtīt pieprasījumu