dace stipniece catalyst latvia

Par Catalyst Latvija

Catalyst Team Building darbību Latvijā ar ekskluzīvo licenci nodrošina Catalyst Latvija - Latvijas vadošais komandas veidošanas uzņēmums.

Par mums

Mēs ticam, ka veiksmīga komandu saliedēšana sākas ar komandu, kas to organizē. Mūsu cilvēki ir rūpīgi izvēlēti, augsti kvalificēti un profesionāli apmācīti. Viņi mīl savu darbu, un to parāda mūsu dinamiskie pasākumi un lieliskās klientu atsauksmes.

Catalyst Latvija uzskata, ka efektīva un vienota komanda ir viena no svarīgākajām lietām mūsu klientu veiksmes stāstos. Mēs piedāvājam jautrus komandu saliedēšanas un apmācību pasākumus, kur ikviens pasākuma dalībnieks ir iesaistīts, lai kopīgiem spēkiem sasniegtu mērķi. Pēc katra pasākuma apkopojam rezultātus un veicam padziļinātu analīzi kopā ar pasākuma dalībniekiem, lai nodrošinātu pasākuma mērķu un vajadzību izpildīšanu.

Catalyst Latvija vienmēr centīsies izprast jūsu galvenos mērķus un vajadzības, lai izveidotu pasākumu, kas jūsu komandu neatstās vienaldzīgu un palīdzēs komandai virzīties uz izaugsmi, attīstību, produktivitāti un efektivitāti. Mēs centīsimies panākt, lai jūsu komanda iegūst jaunu enerģiju un vēl mērķtiecīgāk tiecas sasniegt uzņēmuma un individuālos mērķus.

Mēs ar aizrautību cenšamies mūsu klientiem palīdzēt radīt pozitīvas pārmaiņas un uzskatam, ka kopīga izklaide apvienojumā ar analīzi un mācībām ir veiksmīga kombinācija, lai sasniegtu augstākus rezultātus.

Kāpēc "Catalyst"?

Catalyst Global ir pasaulē vadošais uzņēmums, kas nodrošina jautras komandu saliedēšanas aktivitātes, kas ir veiksmīgi pārbaudītas praksē. Catalyst Global komandu saliedēšanas pasākumi ir godalgoti un regulāri iegūst augstus novērtējumus. Mēs nosakam augstus izcilības standartus un joprojām esam šīs nozares līderi. Mēs nepārtraukti radām inovatīvas un unikālas komandu saliedēšanas spēles un aktivitātes, papildinot esošo produktu klāstu un bagātinot savas komandu saliedēšanas metodes. Visām aktivitātēm tiek piemēroti kvalitātes standarti, izcils dizains un mēs sekojam līdzi, lai mūsu piedāvāto produktu klāsts atbilstu esošajai uzņēmējdarbības videi.

Mūsu pasākumu portfolio

Mēs esam labi pazīstami ar mūsu iespaidīgo komandas saliedēšanas pasākumu portfolio un spēju pielāgot pasākumu jebkurai situācijai, tēmai vai grupai, un jebkurā vietā. Īstenojot to, mēs īpaši pievēršam uzmanību organizatoriskajām detaļām: laiks un budžets..

Augsti standarti pasākumu sniegumam

Mēs piedāvājam mūsu klientiem bezriska pieredzi pateicoties mūsu uzmanībai pret detaļām, augstam snieguma līmenim un plašai pieredzei. Un kā daļa no "Catalyst" grupas, mums ir pieejams pasaules pārbaudīts komandu saliedēšanas un biznesa apmācības spēļu portfolio, ko mēs nodrošinām mūsu klientiem ar "Catalyst Global" izcilības standartiem.

Mūsu klientu stāsti sniedz reālus pierādījumus par mūsu vērtībām un parāda priekšrocības, ko var piedāvāt komandas saliedēšanas un pieredzes apmaiņas programmas. Mēs piedāvājam tādu pašu pakalpojumu līmeni gan starptautiskiem, gan maziem uzņēmumiem, kā arī jauniem klientiem.

Mūsu attiecības ar Jums

Mēs mīlam sazināties ar mūsu auditoriju, iedvesmoties ar dalībnieku sasniegumiem, un palīdzēt radīt pārmaiņas jūsu organizācijā. Mēs ticam, ka mūsu komandas saliedēšanas pieredze palīdzes sasniegt jūsu mērķus vienā dienā, tām būs ilgstoši rezultāti un tas būs jautri un aizraujoši!

Ļaujiet mums strādāt kopā ar jums, lai izveidotu pareizo pasākumu jūsu komandai. Sazināties ar mums.

Sazinieties Catalyst Latvijā

Catalyst Latvija