Catalyst Team Building tīkls

Catalyst Team Building ir lielākais komandu saliedēšanas pakalpojumu sniedzēju tīkls visā pasaulē, ar pārstāvjiem vairāk nekā 50 pasaules valstīs. Mēs esam pārliecināti, ka komandu saliedēšanas aktivitātes ir neatņemama sastāvdaļa, kas palīdz uzlabot un attīstīt uzņēmuma kultūru un komandu. Catalyst partneri no pasaules lielākajiem komandu saliedēšanas uzņēmumiem ikdienu sadarbojas, lai apmainītos ar pieredzi un labākajām idejām. Tāpat mēs dalāmies ar pieejamajiem resursiem, labākajiem pieredzes stāstiem un biznesa iespējām, lai kopīgi radītu kvalitatīvus, sociāli atbildīgus un vērtīgus komandu saliedēšanas pasākumus mūsu klientiem visā pasaulē. Iepazīstieties ar mūsu tīkla partneriem.

catalyst asia zone
Catalyst Āzijas un Klusā okeāna reģions

Apvienoti ar mērķi radīt pārmaiņas individuālā un korporatīvā sektorā visā Āzijas un Klusā okeāna reģionā pielietojot Catalyst apmācību un komandas attīstības programmas.

Lasīt vairāk
EUro zone
Catalyst Eiropa

Eiropas labākie komandu saliedēšanas un pasākumu organizēšanas uzņēmumi sadarbojas, lai nodrošinātu izcilus komandas darba rezultātus organizācijām visā Eiropā.

Lasīt vairāk
americas-zone
Catalyst Amerika

Partneru veiksmīgā sadarbība un pieredzes apmaiņa nodrošina veiksmīgu Catalyst komandu saliedēšanas pasākumu organizēšanu klientiem visā Amerikā.

Lasīt vairāk
africa middle east
Catalyst Āfrika un Tuvie Austrumi

Šie profesionāļi darbojas kopā, lai nodrošinātu Catalyst komandu saliedēšanas produktus ikvienam klientam Āfrikā un Tuvajos Austrumos.

Lasīt vairāk