Catalyst komandas veidošanas uzņēmumu tīkls

Catalyst Latvija ir Catalyst komandas veidošanas uzņēmumu tīkla biedrs. Šajā tīklā ir vairāk nekā 50 dalībnieku no vairāk nekā 90 valstīm, kas regulāri apmainās ar labo praksi un sadarbojas, lai izstrādātu augstākās kvalitātes komandas veidošanas programmas visā pasaulē.

catalyst asia zone
Catalyst Āzija

Catalyst Latvija ir Catalyst komandas veidošanas uzņēmumu tīkla biedrs. Iepazīstiet mūsu Āzijas un Klusā okeāna reģiona partnerus - komandas veidošanas uzņēmumus, kas attīsta uzņēmumus un to darbiniekus Āzijas un Klusā okeāna reģionā, izstrādājot un īstenojot Catalyst apmācību un komandas saliedēšanas programmas.

Lasīt vairāk
EUro zone
Catalyst Eiropa

Catalyst Latvija ir Catalyst komandas veidošanas uzņēmumu tīkla biedrs. Iepazīstiet mūsu Eiropas partnerus. Mēs sadarbojamies ar šiem uzņēmumiem, lai apmainītos ar labo praksi un resursiem un nodrošinātu augstākās kvalitātes komandas veidošanas programmas visā Eiropā. Mēs strādājam, lai kopā sasniegtu mūsu misiju "Komandas veidošanas izcilība".

Lasīt vairāk
americas-zone
Catalyst Amerika

Catalyst Latvija ir Catalyst komandas veidošanas uzņēmumu tīkla biedrs. Iepazīstiet mūsu Amerikas partnerus - komandas veidošanas uzņēmumus, kas attīsta uzņēmumus un to darbiniekus Amerikā, izstrādājot un īstenojot Catalyst apmācību un komandas saliedēšanas programmas.

Lasīt vairāk
africa middle east
Catalyst Āfrika un Vidējo Austrumu reģions

Catalyst Latvija ir Catalyst komandas veidošanas uzņēmumu tīkla biedrs. Iepazīstiet mūsu Āfrikas un Vidējo Austrumu reģiona partnerus - komandas veidošanas uzņēmumus, kas sadarbojas, lai nodrošinātu izklaidējošas un vienlaikus efektīvas komandas saliedēšanas programmas Āfrikā un Vidējo Austrumu reģionā.

Lasīt vairāk