Think Art

Liekot mākslas mācību par daiļradi

1.5 - 2 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Sadarbība
4 - 200

Par

Komandām tiek piešķirts 3D objekts, kas būs viņu audekls, kā arī melnā un baltā krāsa un primārās krāsas. Tie izpēta pamatinformāciju par kontrastu, māksliniecisko stilu un krāsu teoriju. Viņi uzzina par attiecībām starp krāsu un mūsu emocijām un jūtām. Komandas lemj par klienta profilu un pēc tam nosaka, kā viņi pārstāvēs klientu ar krāsu. Viņi izlemj par atbilstošu māksliniecisko stilu, izstrādā skices plānu un pēc tam krāso savus mākslas darbus. Pēc tam dalībnieki apskat visus mākslas darbus, kur tiek apspriestas profilētā klienta īpašības.

Mācību rezultāti

"Mākslu pārdomas" spēles dalībnieki uzzina par attiecībām starp krāsu un emocijām. Tajā tiek pievērsta uzmanība klientu profilēšanai, izmantojot neprognozējamu un diskutējošu attieksmi. Radošums ir atklāts, jo tas pārstāv klientu profilu mākslā. Lai komandas būtu veiksmīgas, indivīdiem ir jāuzklausa viens otru, jāciena atšķirīgus viedokļus un jāsasniedz kopīga vienprātība ierobežotā laika posmā.

Related Testimonial

Tā bija lieliska pieredze, kas iet cauri šai aktivitātei! Ļoti relaksējošais un intriģējošais veids, kā labāk izprast mākslu, un tas, ko nozīmē radīt "ovre d’art" mākslu. Patiešām labs veids, kā labāk izzināt kolēģus un radīt kaut ko brīnišķīgu kopā.

Nosūtīt pieprasījumu