15 Minūtes Slavas

Pašu radīta Holivudas klasika lielajos ekrānos

2 - 4 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence
20 - Neierobežoti

Par

15 Minūtes Slavas aktivitātē komandas strādās par aktieriem un uzraudzīs ētera laiku, lai redzētu ar savām rokām veidoto holivudas klasiku ieraudzītu lielajos ekrānos. Izaiciniet savas komandas režisēt pašiem savas versijas par kādu no "visu laiku" Holivudas klasiskajām filmām un pavadiet jautru, izklaidējošu vakaru. Katras komandas studija ir aprīkota ar iespaidīgu materiālu arsenālu, kas palīdzēs dalībniekiem sasniegt tādus rezultātus, ar kuriem viņi tiešām varēs lepoties. Plānošana, scenārija rakstīšana un mēģinājumi drīz dod ceļu uz filmēšanas laukumu, jo radošuma straumes ir sākušas plūst. Tikai trīs stundas un filma ir gatava un jūs variet baudīt kokteiļus kopā ar jūsu kolēģiem, nepiecietīgi gaidot zvaigžņotās filmu pirmizrādes un Balvu Pasniegšanas Ceremoniju, kas raisīs visas emociju gammas - no asarām līdz smiekliem. Gaismas... Kamera...un Filmējam!

Mācību rezultāti

Šajā jautrajā, smieklu pilnajā komandas uzdevumā dalībnieki kļūst atvērtāki un radošāki. Viņiem ir jāpamet sava komforta zona un jāiejūtas aktieru lomās, jāraksta scenārijs un jāveic filmēšana, kuras rezultāts viennozīmīgi būs uzjautrinošs. Tā kā laiks ir ierobežots, tad, lai gūtu panākumus, ļoti svarīgs ir komandas darbs, stratēģija un efektīva lomu un uzdevumu sadale un īstenošana. Komandas, filmējot un atkārtoti filmējot, mācās gūt izcilus rezultātus ierobežotā laikā.

Related Testimonial

Pasākums bija izcils un ļoti labi noorganizēts! Mūsu komanda to ļoti novērtēja un personiski es esmu ļoti pateicīgs visiem, kas piedalījās tā veiksmīgā īstenošanā. Paldies jums vēlreiz!

Siemens Healthcare Diagnostics

Nosūtīt pieprasījumu