Meditainment LIVE!

Interaktīva audio/vizuāla atslābināšanās, lai koncentrētu prātu.

30 - 40 minūtes
Iekštelpās
Sadarbība
3 - 100

Par

Meditainment LIVE! ir interaktīva audio/vizuāla meditācija grupā, ko prezentētājs nodrošina tiešsaistes konferencē vai pasākumā klātienē. Meditainment izmanto noteiktas meditācijas nodarbības un vizualizācijas metodes, kas aizved lietotājus tēlainos ceļojumos uz fantastiskiem galamērķiem, lai izzinātu un pārdomātu dažādas labklājības tēmas. Meditainment ir atzinīgi novērtējusi gan sabiedrība, gan prese, to nosaucot par “labāko nervu nomierināšanas līdzekli neveselīgam dzīvesveidam”. Ar Meditainment ikviens var pirmo reizi mūžā izjust mierpilna prāta spēku. Nav nepieciešama iepriekšēja pieredze meditācijā. Tas ir tikpat vienkārši kā aizvērt acis un klausīties atslābinošu stāstu. Unikālas, pieejamas visiem un saistošas – meditācijas ceļojumu nodarbības aizraujošā un interesantā veidā uzlabo veselību un labklājību. Meditācija, kas jūs aizved uz vēl neredzētām vietām!

Kā tas notiek?

Pēc vadītāja ievadvārdiem dalībniekus iepazīstina ar 16 galamērķiem, uz kuriem viņi var doties savā meditācijas ceļojumā. Galamērķu sarakstā ietilpst tādas fantastiskas vietas kā Slepenais dārzs, Pazudusī pilsēta, Okeāna dzelme, Kalnu apmetne, Tuksneša oāze un Zilā lagūna. Izmantojot Zoom balsošanas funkciju, grupa demokrātiski izvēlas savu galamērķi. Tad dalībnieki aizver acis un dodas ceļojumā, vienlaikus izbaudot meditācijas sniegto pozitīvo iedarbību uz cilvēka labklājību.

Mācību rezultāti

Meditācija nāk par labu garīgajai veselībai daudzos labi zināmos veidos – tā mazina stresu, atslābina, atjauno enerģijas rezerves, palīdz skaidrāk domāt, kā arī uzlabo garastāvokli, un kopumā cilvēks ir labāk sagatavots dzīves kāpumiem un kritumiem.

Meditainment bibliotēka

Paceliet šo pasākumu jaunā līmenī un nodrošiniet tiešsaistes piekļuvi Meditainment bibliotēkai pastāvīgai labklājības iniciatīvai jūsu darba vietā ar tālejošiem rezultātiem.

Piekļuvi mūža garumā tiešsaistes bibliotēkai, kurā ir 34 meditācijas nodarbības, var darbiniekiem nodrošināt tieši caur tīmekļa pārvaldības un ziņošanas portālu vai no uzņēmuma iekštīkla. Uzziniet vairāk no Meditainment; Wellmind Health veidotājiem.

Related Testimonial

Relaksējoša, meditatīva pieredze, ļāva ikvienam pārorientēties un pilnībā aptvērt konferences būtību. Daudz efektīvāk nekā sākotnēji gaidījām.

Young Entrepreneurs' Organization (YEO)

Nosūtīt pieprasījumu