meditainment at royal bank of scotland

Royal Bank of Scotland koncentrē uzmanību

Publicēts 2018. gada 17. maijs

Royal Bank of Scotland meklēja programmu savai konferencei, kas vērsta uz stresa samazināšanu un stresa pārvaldību. Komandas saliedēšanas aktivitāte, kas radītu pozitīvu attieksmi, koncentrētu prātu un sniegtu iedvesmu. Viņi arī vēlējās, lai izvēlētā komandas saliedēšanas programmai būtu kopīga pieredze, kas apvienotu grupu. "Meditainment" bija ideāla izvēle.

Meditainment ir 30 minūšu meditācijas programma, ko izstrādājusi Catalyst Global sadarbībā ar nozares līderiem Wellmind Media.

Kas notika tajā dienā?

Starptautiskajā konferenču centrā Birmingemā, komercbanku vadītāji devās tumšā konferenču zālē, kur lielajā ekrānā tika demonstrēti meditācijas ieraksti. Pēc tam, kad visi bija klāt, audio apstājās, grupu vadīja instruktors, izmantojot virkni maigu, jautru stiepšanās vingrinājumu klāstu.

Pēc tam delegātiem tika lūgts paņemt rokās spožās nūjiņas. Visa uzmanība tika pievērsta ekrānam, kurš radīja 16 meditatīvus galamērķus, no kuriem delegātiem jāizvēlas tikai viens. Delegāti vienprātīgi izvēlējās Mountain Refuge programmu, kas paredzēta pašmotivācijai.

meditainment royal bank of scotland

Meditācijas laikā delegātiem tika lūgts aizvērt acis, sēdēt un atpūsties. Relaksējoša, meditatīva muzika piepildīja istabu, un delegāti baudīja šo pieredzi.

Meditainment aktivitātes noslēgumā cilvēki atklāti sarunājās ar blakus esošiem par šo pieredzi mierīgā un uzmanīgā prāta stāvoklī. Delegāti bija pilnība gatavi piedalīties gaidāmajā konferences darba kārtībā.

Visi klientu stāsti