Komandas Faktors

Uzkonstruējiet auto modeli fināla dragreisam

1 - 2 stundas
Iekštelpās
Konkurence
40 - Neierobežoti

Par

Izjūti enerģijas un radošuma sprādzienu šajā dinamiskajā auto tematikas komandu saliedēšanas pasākumā. Pūlis ņirb no satraukuma, nepacietīgi gaidot pirmo sacensību sākumu. Mašīnas ir sagatavotas. Mehāniķi piepumpē raķeti ar gaisu, tādejādi palaižot mašīnu no starta. Jo taisnāks un pārliecinošāks būs mašīnas kurss, jo tālāk tā tiks, un uzvarētājs, protams, būs tas, kura mašīna aizbrauks vistālāk. Patiesi aizraujošs pasākums, kas var notikt gan vakariņu, gan arī dienas atpūtas sesiju laikā, gatavojoties noslēdzošajām sacīkstēm. Tāpēc iedarbiniet motorus… uzgāzējiet…. un gatavojieties sacensties!

Mācību rezultāti

Komandām ir jāizmanto savas komunikācijas, vadības, un projektu vadības spējas, lai spētu izpildīt virkni dažādu uzdevumu, kurus izpildot dalībnieki iegūst sastāvdaļas, kas nepieciešamas, lai uzbūvētu savu auto ar ierobežotiem resursiem un ierobežotā laikā. Radoša un inovatīva domāšana ir nepieciešama, lai spētu izveidot veiksmīgu komandas saukli un reklāmas baneri. Pašas sacensības ir jautras, enerģiskas un motivējošas, kas uzlabo komandas dinamiku un apvieno komandas.

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

Komandas Faktors ir ideāli piemērots Korporatīvās Atbildības veicināšanai. Šī aktivitāte ir tikusi izmantota, lai vāktu naudas līdzekļus skolām, slimnīcām un katastrofu seku likvidēšanai. Pirms pasākuma, komandām var likt meklēt sposnorus savām automašīnām un ar iegūtajiem līdzekļiem pēc tam var doties uz izvēlēto labdarības iestādi. Citos gadījumos, komandas liek likmes par to, kura mašīna uzvarēs un uzvarētāji ziedo savus laimestus.

Related Testimonial

Komandas Faktors (Team Torque) patika visam mūsu personālam un bija ļoti nozīmīga mūsu komandas attīstības daļa. Es ceru, ka drīzumā kopīgi ieplānosim vēl kādu pasākumu!

Wataniya Telecom

Nosūtīt pieprasījumu