Pilna Servisa Korporatīvie Pasākumi

Darbinieku izbraukšanās dienas sniedz lielisku iespēju komandas vienotībai

Darbinieku izbraukšanas dienas un komandu veidošanas pasākumi ārpus birojā rāda neaizmirstamu pieredzi, jo tā nav vēl viena diena birojā. Izbraukšanās dienas, kurās pārāk liels uzsvars tiek likts uz mācīšanos, parasti paliek garām. Sadarboties ar kolēģiem, piedzīvojot kaut ko jaunu vai strādājot pie kopīga mērķa, komandas saikne var attīstīties organiski un daudz efektīvāk. Tomēr, tāpat kā organizējot jebkuru citu pasākumu, personāla dienas vajadzībām ir vajadzīgi mērķi, budžets un turpmākās darbības.

Mērķi. Izbraukšanas dienas nevar atrisināt visas jūsu uzņēmuma problēmas – šeit palīdzēs pareizā aktivitāte, kas pielāgota konkrētām problēmām kā daļa no lielākas programmas. Pirms konsultēšanas ar specializētu pakalpojumu sniedzēju, nosakiet dalībnieku skaitu, vidējo vecumu, spējas un lomas uzņēmumā. Šī informācija palīdzēs jums un jūsu pasākumu organizētājam izvēlēties piemērotu aktivitāti. Jo vairāk informācijas jūs dosiet, jo precīzāk pielāgotais priekšlikums būs no pasākuma speciālista. Pārliecinieties, vai aktivitāte ir iekļaujoša, un izvairieties no atklāti fiziskiem uzdevumiem. Centāties, lai visi komandas dalībnieki piedalījās izbraukšanās dienā. Atcerieties, ka cilvēki bieži vien izjūt draudus komandas veidošanas dienās, tāpēc pārliecinieties, vai visa komanda ir informēta par to, kas no viņiem sagaidāms pirms notikuma.

Budžets. Personāla dienas prasa koordinēt vairākus pakalpojumus, transportu, maltītes un izklaidi. Esiet reālistiski ar savu budžetu un tiešajiem izdevumiem, lai veiktu nozīmīgu darbību, nevis tikai dārgas jautrības.

Pasākumi pēc pasākuma. Meklējiet atsauksmes un ieteikumus, lai noteiktu izbraukšanas dienas vērtību. Uzņemiet pasākuma fotoattēlus un videoklipus, lai saglabātu pozitīvas atmiņas par dienu un izveidotajiem sakariem. Nenovērtējiet darbinieku dienu kā vienreizēju pasākumu. Komandas, kas bauda viens otra kompāniju, regulāri satiekas un ir vairāk apmierināti ar darbu, kas galu galā pozitīvi ietekmēs jūsu uzņēmumu.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles