Win it in a Minute - Remote

Spraiga 60 sekunžu komandu cīņa

30 minūtes - 2 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
10 - Neierobežoti

Par

Win it in a Minute Remote piedāvā aizraujošus un spraigus brīžus, komandām sacenšoties 60 sekunžu izaicinājumos. Pirms pasākuma dienas dalībnieki saņem īsu sarakstu ar sadzīves priekšmetiem, kas jātur gatavībā Win it in a Minute ballītei! Koordinators virtuāli palīdzēs jūsu attālināti strādājošajiem darbiniekiem izpildīt katru izaicinājumu. Tad komandas dosies uz savām virtuālajām istabām, lai izmēģinātu un sadalītu lomas. Pēc tam visi atgriezīsies vienā lielā virtuālajā istabā, lai noskatītos galarezultātu un pasmietos.

Mācību rezultāti

Šī interaktīvā un enerģiskā aktivitāte uzlabo arī iekšējo komunikāciju komandā un komandas stratēģijas veidošanu. Win it in a Minute Remote ir iekļaujoša, un pierādīts, ka tā vairo katra dalībnieka entuziasmu, jo komandas locekļi patīkamā atmosfērā iepazīstas viens ar otru ārpus ierastās darba vides. Atklātais formāts dod iespēju piedalīties ikvienam un, bez šaubām, veicina sāncensību par Win it in a Minute čempionu titulu!

Remote Team Activity

Piedāvājums attālinātām komandām

Ja jūsu komanda šobrīd nevar atrasties vienā un tajā pašā pilsētā vai fiziskā telpā, izmēģiniet šīs aktivitātes tiešsaistes versiju, kas īpaši izstrādāta virtuālām komandām. Tā palīdzēs iesaistīt, motivēt un savienot cilvēkus, kas strādā attālināti. Dalībnieki varēs sazināties, izmantojot tiešsaistes konferenču platformas, un mūsu pieredzējušais vadītājs atbalstīs dalībniekus procesa laikā. Sazinieties ar mums un uzziniet, kā mēs varam pielāgot šo uzdevumu, lai tas atbilstu tieši jūsu attālinātās komandas vajadzībām!

Nosūtīt pieprasījumu