Team Tonic

Kurš Džins ir kurš?

30 minūtes - 1 stunda
Iekštelpās
Konkurence
8 - Neierobežoti

Par

Vai domā, ka esi Džina pazinējs? Team Tonic piedāvā izklaides vakaru, kas pārbaudīs tavas deduktīvās spējas nepiespiestā un sabiedriskā vidē.

Team Tonic ir ideāls noslēgums jūsu konferencei, kas apvieno komandas saliedēšanas veidošanu ar vakara aktivitātēm! Izbaudiet rosinošas sarunas,bezrūpīgu konkurenci un kādu atsvaidzinošu Džina un Tonika kokteili.

Pēc īsa ievada komandas uzzinās noteikumus, kā arī saņems kastes ar džina un tonika piedevām. Šajā brīdī, lielīšanās un zobošanās ir ļoti ieteicama, jo aktivitātes beigās uzvarēs tā komanda, kas pirmā pareizi identificēs dažu pasaulē populārāko džina zīmolu aromātu buķeti!

Izmanto Savas Sajūtas

Izmantojot smaržu sloksnītes, jums ir jāidentificē katra sastāvdaļa jūsu piedevu kastītē. Šis it kā vienkāršais uzdevums var ātri kļūt par jautru un izklaidējošu diskusiju, kur galu galā jūsu komandai būs jānonāk pie kopīga un vienbalsīga lēmuma, kas ir kas.

Uzmini, Šerlok

Elementāri! Pēc vairāku paraugu izsmaržošanas, ir laiks jums un jūsu kolēģiem alkohola detektīviem, veikt pirmos lēmumus. Salīdzinot atbildes, apspriedieties ar komandas biedriem un ļaujoties balsu vairākumam jūs spēsiet nonākt līdz pēdējais kārtai.

Apreibinošā Uzvara

Iesniedziet savas galējās atbildes un nododieties tālākām sarunām un lielībai, kamēr tiek aprēķināti rezultāti. Jūsu kopējais darbs tiks atalgots ar vēl vienu Džina un Tonika kokteili, kamēr jūs pārdomāsiet jauniegūtās zināšanas.

Team Tonic ir lielisks veids, kā uzsākt vakaru uz pareizās nots.

Mācību rezultāti

Iesaistiet savu komandu ātrā, jautrā lēmumu pieņemšanā un mākslā izmantot veiksmīgas argumentēšanas spējas, ķermeņas valodu, lai pārliecinātu citus par sava viedokļa pareizību. Šī jautrā saziņas un iepazīšanās aktivitāte ļaus komandas dalībniekiem atslābināties, izsmieties un, uzklausot vienam otru, kopīgi nonākt pie vienota lēmuma.

Nosūtīt pieprasījumu