Pārrunu veikšanas prasmes

Pārrunas ir spēcīga biznesa prasme lai veidotu vēlamos visaptverošus rezultātus

negotiation skills

Kas ir pārrunas? Kāpēc ir vajadīgs veikt pārrunas? Mēs visi esam pārrunu dalībnieki, mēs to darām visu laiku. Daži no talantīgākajiem pārrunu dalībniekiem ir mūsu bērni. Jebkura mijiedarbība ar citu personu ir potenciālas pārrunas. Ja mēs palīdzam citiem iegūt to, ko viņi vēlas, viņi parasti palīdz mums iegūt to, ko mēs gribam - tas ir savstarpīguma princips. Pārrunu prasmes ir ļoti vēlamas uzņēmējdarbībā, jo nav citu prasmju, kas var tik lielā mērā ietekmēt rezultātus. Lai paveikt sarežģītas pārrunas, cilvēkiem bieži vien jābūt radošiem.

Catalyst Global piedāvā vairākas interesantas biznesa spēles, kurās pārrunas sniedz visievērojamākus mācību rezultātus. Dalībnieki uzzina par informācijas vērtību un to, kā tas mainās laika gaitā. Problēmas saistībā ar uzticēšanos un uzticību. Veidi, kā sadarboties, lai uzlabotu galīgo rezultātu. Pārrunu jēdziens par abpusēju izdevīgumu, lai izveidotu ilgtermiņa attiecības.

Zināšanas par to, kā izvairīties no pārrunām, arī ir svarīga prasme, kas tiek uzsvērta dažās mūsu programmās. Apskatiet šo biznesa spēļu izvēli, koncentrējoties uz pārrunu prasmēm.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles