Tici vai Pieķer

Biznesa spēle Lidostas tematikā

1 - 3 stundas
Iekštelpās
Konkurence
8 - Neierobežoti

Par

Tici vai pieķer ir aizraujoša aktivitāte, kurā tiek iedzīvināta muitas zona starptautiskajā lidostā, iesaistot muitas ierēdņus, atbraucošos pasažierus un kontrabandas preces (DVD, naudu utt.).

Dalībnieki tiek iesaistīti dažādās praktiskās aktivitātēs, kuru mērķis ir iemācīt sejas izteiksmju, ķermeņa valodas, acu un runas saskaņas novērtēšanas nianses, saistībā ar uzticamību un viltu.

Šīs spējas pēc tam tiek pārbaudītas, komandām iejūtoties atbraucošo pasažieru vai muitas ierēdņu lomās, ar mērķi atrast kontrabandas preces.

Šis uzdevums tiek pārskatīts, tā saturu pārspriežot darījumu pasaules kontekstā.

Kāpēc Tici vai Pieķer?

Spēja identificēt patiesību un viltu ļauj veidot veiksmīgākas darījumu attiecības, kas balstītas uz ticību un pārliecību par citiem. Tas palīdz jebkurā lēmumu pieņemšanas procesā, kurā iesaistīti citi cilvēki un sniedz konkurētspējīgas priekšrocības uzņēmējdarbības vidē.

Šī smalki izstrādātā biznesa simulācija atklāj uzticības izpratnes pamatprincipus, kas ir fundamentāli korporatīvajai sociālajai atbildībai.

Iedrošini savu personālu uzlabot komunikācijas spējas ar Tici vai Pieķer!

Mācību rezultāti

Nodrošini savai komandai tehniku un spējas, kas nepieciešamas, lai atklātu patiesību, nodibinātu labas attiecības un kļūtu elastīgiem komunikācijā. Garantēts - nekādu garlaicīgu lekciju! Tici vai Pieķer ir praktiska un jautra aktivitāte. Šī unikālā programma ietver mācīšanos, nostiprina savstarpējās uzticēšanās spējas un veicina produktīvākas darījumu attiecības.

Nosūtīt pieprasījumu