Kinomāksla

Uzrakstiet un iestudējiet filmas sižetu

1 - 2 stundas
Iekštelpās
Konkurence
10 - Neierobežoti

Par

Kinomāksla piedāvā ļoti elastīgu pasākuma formātu, kas ļauj komandām jautrā veidolā apgūt uzņēmumam nozīmīgus jautājumus. Katrai komandai sākumā tiek piešķirts DVD pleieris un īss klips no filmas. Vissvarīgākais ir tas, ka dotie filmu fragmenti ir bez skaņas..

Katrai komandai ir piešķirts specifisks ar uzņēmumu saistīts temats, un viņu uzdevumā ir izveidot scenāriju un iestudēt loģisku dialogu, kas ir savienojams ar darbību. Lai paveiktu šo uzdevumu ir nepieciešamas spēcīgas līderu spējas. Lai gūtu panākumus šajā aktivitātē, ļoti svarīga ir arī lomu sadale, komunikācija un drosmīga lēmumu pieņemšana.

Aktivitātes kulminācija ir prezentācija, kur katra komanda izspēlē savu dialogu pie "tiešā ētera" stenda.

Mācību rezultāti

Lieliska laika plānošana un koordinācija ir būtiska, lai panāktu perfektu lomu sinhronizāciju. Kinomāksla ir spēcīga komandu veidošanas aktivitāte, lai izpētītu dalībnieku komunikācijas spējas, vērtību izpratni un klientu apkalpošanas prasmes. Ir nepieciešama izteikta komandas vadība, lai paveiktu uzdevumu dotajā laikā. Lomu sadalījumam, komunikācijai un drosmīgu lēmumu pieņemšanai ir izšķiroša nozīme panākumu gūšanā.

Related Testimonial

Mēs izmantojām Kinomākslu, lai uzsāktu kādu no mūsu vadītāja semināriem. Mēs saņēmām nedaudz multimēdiju klipus, un mēs izveidojām jaunus scenārijus, kas balstīti uz reālām vadības situācijām. Rezultāti bija forši un smieklīgi, un cilvēki bija pārsteigti: "Vai tā patiešām ir mana balss?" Spēle ir patīkami intensīva, lomas jāsadala ļoti ātri - nav laika apspriešanai!

Estonian Energy
Jannika Lill

Nosūtīt pieprasījumu