Domino Efekts

Komandas rada milzīgu domino meistardarbu

30 minūtes - 1 stunda
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence
6 - 150

Par

Domino efektā katrai komandai ir pienākums izveidot savu pašu milzīgu Domino šedevru, katram ir savas sarežģītības un pielāgojumi. Aktivitātes pirmajā daļā komandām būs jāsacenšas par dažādiem priekšmetiem, ko iekļaut domino struktūrā, tādiem kā spuldzītes, grāmatas, bumbas un piespraudes. Tas, kā komandas tiks galā ar šiem pirmajiem izaicinājumiem, noteiks viņu gala uzdevuma sarežģītības pakāpi.

Mācību rezultāti

Kam būs stabilāka roka? Kurš sniegs radošākās un inovatīvākās idejas? Vai jūsu komanda spēs nodrošināt, ka visi elementi nostrādās, vai varbūt pirms gala priekšnesuma būtu lietderīgi veikt kādu izmēģinājumu? "Domino Efekts" ir patiešām jautra un aizraujoša komandu veidošanas spēle, kurā iekļauti nozīmīgi komandu veidošanas, komunikāciju plānošanas un sadarbības elementi. Spēles vērtībai ir iespēja to izspēlēt tā, ka uzvar visi, līdz ar to nodrošinot, ka visas komandas piedalās noslēguma pasākumā.

Domino Efekts ir komandas saliedēšanas spēle ar dziļām mācību rezultātiem, kas ir viegli pielāgojami ikdienas darba situācijās. Pārrunas pēc pasākuma pārvērš šo spēli izklaides mācīšanās veidā.

Karin Taalik
Elektrilevi, Estonia

Nosūtīt pieprasījumu