Desu Sensācija

Kopīga ēst gatavošanas aktivitāte

1 - 2 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
10 - Neierobežoti

Par

Desu Sensācija atklāj desu veidošanas smalkākās nianses, ļaujot komandām radīt pašām savu reģionālo delikatesi.

Pārtikas gardēžu pasaulē, desa ir augšāmcēlusies no tās pazemīgajiem pirmsākumiem līdz cieņpilnai iekļaušanai daudzu pasaules top restorānu ēdienkartēs. Daudzas desas tiek gatavotas no vietējām sastāvdaļām, ļaujot daudzām valstīm radīt savas šķirnes desas, kas tiek eksportētas pa visu pasauli.

Desu Čurkstēšana gatavošanas laikā rada tādu savstarpējo saiti starp cilvēkiem, kādu ierastās uzdevumu darbnīcas nespēj nodrošināt. Būtiska veiksmīgāko komandu stiprā puse ir pienākumu sadalīšana starp komandas dalībniekiem, pieprasot no tiem sadarbību un veiksmīgu koordināciju. Komandas dalībniekiem ir jāuzņemās tādas lomas kā problēmu risinātāji, izpētes darbinieki, plānu īstenotāji, laika menedžeri, dizaineri, koordinatori un reklāmas projektu vadītāji.

Komandas veido desas ar rokām, kas, kad tiks izvārītas, vai spēs pārliecināt jūsu žūriju, ka tās tiešām atbilst konkrētai valstij? Kura komanda uzvarēs un par savu kulinārijas veidojumu iegūs balvu "Gada labākie desu ražotāji"?

Izvēloties kādu no daudzajiem desu veidiem, neviens nepaliks izsalcis! Vai nu atveldzējoties ar atsvaidzinošu kokteili vai ledus aukstu alus glāzi, šie gardēžu darbi sniedz relaksējošu atmosfēru, kur ikviens gūst iespēju izmēģināt savas radošās izpasumes kulinārijā.

Šī ir aizraujoša aktivitāte ar taustāmiem rezultātiem. Autentiskais uzdevums rada reālas dinamikas un dalībnieku uzvedības atspoguļojumu, ar pozitīviem rezultātiem. Mēs radīsim neaizmirstamus mirkļus, kas var kalpot par kopīgu pieredzi turpmākām diskusijām.

Mācību rezultāti

Desu Sensācija nodrošina virkni inovatīvu un pielāgotu komandas aktivitāšu visiem dalībniekiem. Šajā pasākuma ir uzsvērtas individuālās līdzdalības un komandas sadarbības priekšrocības, tajā pašā laikā ietverot konkrētus uzņēmējdarbības mērķus un organizatoriskās vērtības. Desu Sensācija ir jautrs, neaizmirstams veids, kā radīt kopīgo iedvesmojošo vērtību.

Related Testimonial

Šodien ikvienam bija lielisks laiks gatavojot desas, un protams arī ēst! Lieliska dalīta pieredze strādājot kopā. Tas pat atklāja dažus talantīgus pavārus mūsu kolektīvā.

The Marketing Store Worldwide

Nosūtīt pieprasījumu