Brīnumu Mežs

Atklājiet jaunas vietas, kur iestādīt kokus!

2 - 4 stundas
Brīvā dabā
Sadarbība
8 - Neierobežoti

Par

Korporatīva Sociālā Atbildība, Triple Bottom Line vai Ne Tikai Priekš Peļņas - lai kuru modeli jūs izmantotu, šobrīd pieaug prasība uzņēmumiem atskaitīties par savu ietekmi uz sabiedrību. Brīnumu Mežs liek dalībniekiem pārbaudīt savas komandu sadarbības prasmes, un iejusties eko „Dārgumu medību“ sacensībās ar taustāmiem rezultātiem! Dalībnieki bruņoti ar zelta lāpstām, stādu paplātēm, GPS iekārtām un norādēm, dodas atrast jau iepriekš izstrādātās vietas, kur nepieciešams veikt uzlabojumus. Aktivitātes dalīnieki svin savus panākumus par koku iestādīšanu vietās, kur tas ir nepieciešams. Motivējiet savus darbiniekus ar patiesu sajūtu, ka viņi kopā ir labi atpūtušies un paveikuši arī kādu labu darbu.

Mācību rezultāti

Komandām ir jāstrādā kopā, lai atrisinātu jautrus uzdevumus un viktorīnas, un virzīt savu ceļu uz iepriekš sagatavotiem vietām. Un vēl, pētījumi liecina, kad cilvēki strādā kopā priekš sociālai atbildībai vai vides labā, viņi apvienojas kopā. Koku stādīšana, it īpaši dalībnieku pazīstamajā vidē, veido ilgstošas pozitīvas atmiņas, kā arī ilgstošas pārmaiņas savā vidē. Veidojot pozitīvo ietekmi uz to, un ar ko viņi varētu lepoties. Brīnumu Mežs ir arī fantastisks veselības un labsajūtas ieguvums, jo visi aktīvi darbojas ārpus telpas. Turklāt tas rada izpratni un uzmanību vides jautājumiem, ļaujot dalībniekiem saprast, ka liels projekts ir mazas darbības rezultāts.

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

Brīnumu Mežs tika radīts balstoties īpaši uz KSA domāšanu. Lai apskatītu kā citi mūsu pasākumi var tikt izmantoti KSA veicināšanai, lūdzu apmeklējiet mūsu KSA lapu, izmantojot zemāk esošo linku un iepazīstieties ar uzskaitītajām komandu saliedēšanas aktivitātēm.

Apskatīt KSA komandu saliedēšanas aktivitātes

Related Testimonial

Mēs meklējām darbību, kas ietekmētu mūsu komandu un sabiedrību, kurā mēs atrodamies. "Tree Mend Us" ne tikai ļāva mums pozitīvi ietekmēt sabiedrību, bet arī ļoti ietekmēja mūsu komandas cilvēkus. Tas prasīja skaidru saziņu, sadarbību un ļāva cilvēkiem vairāk novērtēt viens otru un radīt ilgstošas atmiņas un saskarsmes.

Heller Machine

Nosūtīt pieprasījumu