Sabiedriskais darbs - KSA komandas pasākums

Publicēts 2011. gada 27. sept.

Veselības aprūpes konferences delegāti no "The Hilton" viesnīcas izveidoja 15 komandas, kas vēlas risināt problēmas, saistītas ar vairāk nekā 130 koku stādīšanu rūpīgi izpētītajās vietās. Visas vietas atrodas ievērojamā attālumā no viesnīcas. Bruņotie ar špakteļlāpstiņām, lejkannām un maziem koku stādiem, komandas devās uz misiju padarīt kaut ko labu sabiedrībai.

Catalyst Teambuilding centās pārliecināties, ka "Brīnumu Mežs" pasākumam ir ilgstoša ietekme. Daudz laika iegāja sarunās ar vietējiem pārstāvjiem, lai nodrošinātu vislabākos ieguvumus no mūsu klientu tiešās rīcības.

Liels paldies visu grupu enerģijai, kuri strādāja kopā, lai stādītu kokus neticami īsā laika posmā. Daudzas brīvprātīgo organizācijas palīdzēja viņiem strādāt ar ierobežo budžetu, bet viņu locekļu personīgā atdeve ir pārsteidzoši ietekmējusi sabiedrību un pilsētas vidi. Skolas, sabiedriskie centri, iedzīvotāju apvienības un bezpajumtnieku organizācijas bija ļoti pateicīgas par paveikto darbu.

Catalyst Teambuilding arvien lielāko uzmanību pievērš KSA saistītajiem komandu veidošanas pieprasījumiem.  Catalyst komanda ir apņēmusies izveidot vairāk komandas veidošanas konceptu ar sirdsapziņu! Sekojiet līdzi mūsu sadaļas "Sabiedrība un vide" turpmākajai attīstībai.

Lai iegūtu vairāk ideju par to, kā citi pasākumi mūsu portfelī varētu palīdzēt "nedaudz atdod", apskatiet:

Korporatīvā Sociālā Atbildība

Visi klientu stāsti