Aktivitātes lielām grupām

Lielo grupu komandas veidošanas aktivitātes un spēles palīdz iesaistīt katru tās dalībnieku un sniedz grupai kopīgu pieredzi.

Nodrošinot pareizu plānošanu un loģistiku, jūs varat noorganizēt efektīvu komandas veidošanas aktivitāti arī lielai cilvēku grupai. Kā pirms jebkura cita komandas veidošanas pasākuma, arī te vispirms jāatbild uz jautājumu “Kāpēc mums nepieciešams šis komandas veidošanas pasākums?” Šis jautājums ir tikpat svarīgs, kā organizējot pasākumu mazai cilvēku grupai. Kad esat sapratis galvenos rezultātus un uzzinājis grupas dalībnieku profilu, jūs varat sākt meklēt piemērotāko un efektīvāko komandas veidošanas aktivitāti. Atcerieties, ka komandas veidošanas aktivitātes, kas paredzētas nelielām cilvēku grupām, var nebūt efektīvas lielākām komandām. Lai jūs varētu noorganizēt efektīvu un jautru pasākumu lielai grupai, ir rūpīgi jāpārdomā pasākuma loģistiskā puse. Tāpat nepieciešamas īpašas zināšanas, lai pasākuma aktivitātēs nodrošinātu katra dalībnieka aktīvu iesaistīšanos mazajā grupā un radītu grupai kopības sajūtu un kopīgu pieredzi. Lai pasākums izdotos, iesakām piesaistīt profesionālu pasākumu organizētāju, kam ir pieredze un zināšanas darbā ar lielām cilvēku grupām.

Vienalga, vai plānojat organizēt lielu grupas darbnīcu vai retrīta pasākumu uzņēmuma darbiniekiem, Catalyst palīdzēs jums izstrādāt šo pasākumu un ļaus ietaupīt laiku. Mūsu pieredzējušie darbinieki zina, kuras komandas veidošanas aktivitātes var pielāgot simts cilvēku un lielākām grupām, lai sasniegtu maksimāli efektīvu rezultātu.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles