Viskija Gudrības

Kurš Viskijs ir kurš?

30 minūtes - 1 stunda
Iekštelpās
Konkurence
8 - Neierobežoti

Par

“Pārāk daudz visa kā ir slikti, bet pārāk daudz laba viskija ir tik tikko pietiekoši.” Marks Tvens

Viskija Gudrības piedāvā izklaidējošu vakaru, kas pārbaudīs jūsu deduktīvās spējas nepiespiestā un sabiedriskā vidē.

Viskija Gudrības ir perfekts noslēgums jūsu konferencei, apvienojot komandu saliedēšanu ar vakara aktivitātēm! Izbaudiet rosinošas sarunas, bezrūpīgu konkurenci un kādu viskija glāzi.

Viskiam ir bagātīga un daudzveidīga garša—vairāk nekā jebkuram citam destilētam dzērienam. Katra valsts tradicionāli ražo katra savu viskija stilu, bet pat starp šo stilu ietvaros ir neticami daudz viskija veidu no kā izvēlēties. Kādu graudu veidus izmanto, kāda ir destilēšanas metode, un izvēlētās mucas viskija izturēšanai ir tas, kas padara katru viskija garšu atšķirīgu. Viskijs - tas ir piedzīvojums. Viskija Gudrības aicina jūs iedzert un izpētīt viskija daudzveidību.

Pēc īsa ievada komandas saņem noteikumus, kopā ar aromātu pudelīšu kastīti. Šajā brīdī lielīšanās un zobošanās ir pat ļoti ieteicama, jo aktivitātes beigās uzvarēs tā komanda, kas pirmā pareizi noteikt dažu pasaulē populārāko viskija zīmolu aromātu buķeti!

Pamaržojiet…

Izmantojot smaržu sloksnītes, jums ir jāidentificē katrs aromātu paraugs. Šis škietami vienkāršais uzdevums var ātri pārvērsties par jautru un izklaidējošu diskusiju, kur kopīgiem spēkiem jūsu komandai ir jānonāk pie kopīga un vienbalsīga lēmuma, kas ir kas?

Kurš Viskijs ir Kurš?

Pēc vairāku smaržu sloksnīšu izsmaržošanas, ir pienācis laiks jums un jūsu kolēģiem, alkohola detektīviem, veikt jūsu  pirmos lēmumus. Salīdziniet atbildes, apspriedieties ar komandas biedriem un ļaujoties balsu vairākumam, jūs spēsiet nonākt līdz pēdējai kārtai.

Uzvarētājiem uzsaucam Priekā! 

Iesniedziet jūsu gala atbili un nododieties tālākām sarunām un lielībai, kamēr tiek apkopoti rezultāti. Jūsu kopējais darbs tiks atalgots ar vēl vienu viskija glāzi, kamēr jūs varēsiet apdomāt jauniegūtās zināšanas.

Un atcerieties Džordža Bernarda Šova vārdus: “Viskijs ir dzēriens no saules.” 

Mācību rezultāti

Iesaistiet savu komandu ātrā, jautrā lēmumu pieņemšanā un mākslā izmantot veiksmīgas argumentēšanas spējas, ķermeņas valodu, lai pārliecinātu citus par sava viedokļa pareizību. Šī jautrā saziņas un iepazīšanās aktivitāte ļaus komandas dalībniekiem atslābināties, izsmieties un, uzklausot vienam otru, kopīgi nonākt pie vienota lēmuma.

Related Testimonial

Izsmalcināts mūsu vakara pasākumu papildinājums: tīklu veidošana un diskusijas.

PWC

Nosūtīt pieprasījumu