Upes Ekspedīcija

Komandas iepazīstas ar vadību, plānošanu un klientu apkalpošanu, vadot upes ekspedīciju.

2 - 3 stundas
Iekštelpās
Konkurence
20 - Neierobežoti

Par

Šajā aktīvā iekštelpu biznesa spēlē katra komanda paņem uz sevi raftinga kompānijas lomu, kas vada ekspedīciju pa vienai no pasaules lielākajām upēm. Komandas uzsāk plānošanu, mācīšanos un stratēģijas izstrādi. Tad viņi uzsāk 15 dienu ekspedīciju pa upi, lai nopelnītu „Feel Good Factors” un pārtikas mapi, atrisinot dažādus uzdevumus. Pilna izmēra plosti, airi un visa veida autentisks ekspedīcijas aprīkojums rada iespaidīgu fonu šai spēlei, bet iespaidīgs videomateriāls sniedz reālu sajutu šim sportam. Komanda, kas pabeidz uzdevumus ar augstāko peļņu, uzvar spēli.

Mācību rezultāti

Upes ekspedīcijas izveidošanai un tā veiksmīgas pabeigšanas pamatā ir rūpīgs pētniecības līdzsvars, klientu apmierinātība, drošība un peļņa – tā ir atslēga veiksmīgai darbībai. Plānošanas un izpildes stadijās komandām tiek dota tāda informācija, ar kuru jebkurš cilvēks var tikt galā, tāpēc efektīva informācijas pārvaldība ir būtiska, lai radītu vislabākos rezultātus klientiem. Dalībniekiem ir arī jālīdzsvaro budžets, lai nodrošinātu, ka klienti apmierināti, bet saglabājot rentabilitāti. Tāpat kā jebkurai mērķtiecīgai darbībai, kārdinājums upurēt ar rūpīgu plānošanu, lai pabeigtu darbu ātrāk, bieži vien būs pārāk spēcīgs, lai tam pretotos. Atbilstošas mācīšanās un atsauksmju iespējas un ir milzīgas.

physical distancing

Physical Distancing

This activity can been designed to adhere to physical distancing guidelines. We modify the program to avoid game materials and handouts that need to be passed between participants. And, avoid anything where you have to get too close! Our skilled facilitators will be there to guide your participants throughout the experience, ensuring that as well as keeping to social distancing protocol each participant is engaged and having an enjoyable learning experience. Get in touch to find out how we can customise this experience for physical distancing and your team.

Related Testimonial

Šajā enerģiskajā uzņēmējdarbības simulācijā visi 10 cilvēki katrā komandā bija pilnībā iesaistīti, pildot dažādas funkcijas, bet strādājot pie kopīgā mērķa sasniegšanas. Neraugoties uz to, ka tas bija iekšā, tas bija neticami reālistisks iespaids!

Microsoft

Nosūtīt pieprasījumu