Discovery Challenge

Go Team Adventure Quest

1 - 8 stundas
Brīvā dabā
Konkurence
10 - Neierobežoti

Par

Atklāšanas izaicinājumā komandas rotē virknei ceļa punktu, ko vadīja Go Team lietotne. Katrā galamērķī ir izaicinājums vai mīkla, lai to atrisinātu, balstoties uz pilsētas vēsturi, kultūru un orientieriem. Ar katru pabeigto uzdevumu Go Team lietotne atklāj to nākamās izaicinājuma atrašanās vietu. Ar dažiem izaicinājumiem tie tiks atstāti pie savām ierīcēm - citās viņi satikt rakstzīmes, kas viņiem palīdzēs vai nodos svarīgu informāciju. Pabeigt pēdējo izaicinājumu, komandām būs visa informācija, kas viņiem ir nepieciešama, lai izmantotu "kvestu riteni", lai atklātu galamērķa atrašanās vietu, kurā tiek salīdzināti rezultāti un piedzīvojumi.

Mācību rezultāti

Discovery Challenge rada spēcīgu komandas darbu, konkurences un jautrības garu. Tas parādīs Indiana Jonesu katrā jūsu komandas loceklī, padarot viņus strādājot ar citiem netradicionālos veidos un atstājot viņiem unikālu atmiņu par lielisku dalītu pieredzi. Discovery izaicinājumi liek radošu domāšanu un problēmu risināšanu. Konferences vai produktu ziņas var viegli integrēt pašos uzdevumos, lai panāktu komandas mācīšanos, vienlaikus baudot dalītu pieredzi kopā.

Related Testimonial

Discover Challenge" bija unikāls veids, kā cilvēki varētu strādāt komandās, jo viņi atklāja mūsu konferences galamērķa vēsturiskos un kultūras aspektus.

GSK

Nosūtīt pieprasījumu