Situation Room

Uzņemies atbildību un kontroli

1 - 1.5 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
6 - Neierobežoti

Par

Situation Room ir aizraujoša tematiska spēle uzņēmumiem. Tās laikā komandām, skatoties īsus video, jāatver vairāki aizslēgti koferi, kuros ir resursi un dažādi izaicinājumi. Komandām jāatrisina šie izaicinājumi, lai īstenotu kriminālo sindikātu Īpašo operāciju.

Video tiek rādīti noteiktos programmas laikos, imitējot jaunāko informāciju "reāllaikā". Taimeris rāda laiku līdz nākamajam video atjauninājumam. Galvenais programmas elements ir koferis ar aizslēgtiem nodalījumiem (ALPHA / BRAVO / CHARLIE / DELTA). Atverot šos nodalījumus, komandas uzzina izaicinājumu un iegūst resursus tā atrisināšanai. Pēc izaicinājuma atrisināšanas komandas speciālā ierīcē (iPad ar Situation Room programmatūru) iesniedz informāciju “Special Ops”.

Mācību rezultāti

Situation Room uzdevuma laikā komandām jāizmanto stratēģiska un ātra domāšana, lai īstajā laikā nodotu īsto informāciju īstajiem cilvēkiem. Spēles laikā dalībnieki vairāk izprot un novērtē komunikācijas nozīmi starp dažādām nodaļām. Tāpat komandas vairāk izprot līderības un efektīvas darbības nepieciešamību stresa situācijās.

Interesantā tēma un rūpīgi izplānotie izaicinājumi iesaista visus dalībniekus, ļaujot attīstīt un izprast katra indīvīda stiprās puses un komandas darba spēku.

Related Testimonial

The Situation Room bija patiesi lielisks pasākums. Mums bija ierobežots laiks, tāpēc bija jāstrādā ātri un vienlaikus jābūt ļoti precīziem. Fantastisks pasākums!

RB (Reckitt Benckiser)

Nosūtīt pieprasījumu