Situation Room

Uzņemies atbildību un kontroli

1 - 1.5 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
6 - Neierobežoti

Par

Situation Room ir aizraujoša tematiska spēle uzņēmumiem. Tās laikā komandām, skatoties īsus video, jāatver vairāki aizslēgti koferi, kuros ir resursi un dažādi izaicinājumi. Komandām jāatrisina šie izaicinājumi, lai īstenotu kriminālo sindikātu Īpašo operāciju.

Video tiek rādīti noteiktos programmas laikos, imitējot jaunāko informāciju "reāllaikā". Taimeris rāda laiku līdz nākamajam video atjauninājumam. Galvenais programmas elements ir koferis ar aizslēgtiem nodalījumiem (ALPHA / BRAVO / CHARLIE / DELTA). Atverot šos nodalījumus, komandas uzzina izaicinājumu un iegūst resursus tā atrisināšanai. Pēc izaicinājuma atrisināšanas komandas speciālā ierīcē (iPad ar Situation Room programmatūru) iesniedz informāciju “Special Ops”.

Mācību rezultāti

Situation Room uzdevuma laikā komandām jāizmanto stratēģiska un ātra domāšana, lai īstajā laikā nodotu īsto informāciju īstajiem cilvēkiem. Spēles laikā dalībnieki vairāk izprot un novērtē komunikācijas nozīmi starp dažādām nodaļām. Tāpat komandas vairāk izprot līderības un efektīvas darbības nepieciešamību stresa situācijās.

Interesantā tēma un rūpīgi izplānotie izaicinājumi iesaista visus dalībniekus, ļaujot attīstīt un izprast katra indīvīda stiprās puses un komandas darba spēku.

physical distancing

Physical Distancing

This activity can been designed to adhere to physical distancing guidelines. We modify the program to avoid game materials and handouts that need to be passed between participants. And, avoid anything where you have to get too close! Our skilled facilitators will be there to guide your participants throughout the experience, ensuring that as well as keeping to social distancing protocol each participant is engaged and having an enjoyable learning experience. Get in touch to find out how we can customise this experience for physical distancing and your team.

Related Testimonial

Situation Room pasākums bija iekļauts mūsu ikgadējās konferences programmā. Galvenais mērķis bija veicināt līderību, kā arī ātru un efektīvu domāšanu. Pasākums noteikti sasniedza visus mērķus. Mēs ne tikai daudz iemācījāmies, bet arī labi pavadījām laiku. Paldies!

PZ Cussons

Nosūtīt pieprasījumu