Push It!

Augstas enerģijas,interaktīva iekštelpu aktivitāte

1 - 2 stundas
Iekštelpās
Konkurence
20 - 200

Par

Aktivitāte, kas ir izstrādāta pievēršot uzmanību vissmalkākajām detaļām, Push it! ir saistošs, lietotājam draudzīgs interfeiss, kas veicina dalībnieku maksimālu iesaistīšanos. katra komanda saņem divus planšetdatorus, kas savstarpēji ir savienoti ar bezvadu sistēmu, lai nodrošinātu, ka dalībnieki nepārtraukti sadarbojas katra lēmuma pieņemšanā.

Izvēlieties no augsti pielāgojamām, pilnībā personalizētām un labi aprakstītām darbībām aktivitāti, lai pārvērstu jūsu grupas komandās!

Push them softly or push them to the limit?

Lai izvēlētos jūsu aktivitātes izaicinājuma līmeni, tēmu, noteiktu fokusmērķus, mēs noteikti to visu pārrunāsim ar jums. Uzdevumi iekļauj prasmju pārbaudes, fiziskos pārbaudījumus un prāta asināšanas uzdevumus, kas ir pielāgoti, lai sasniegtu jūsu vēlamo rezultātu, piemēram, pastiprināt zināšanas par savu produktu vai radītu rotaļīgu mijiedarbību.

Mūsu MC ir kas vairāk, kā tikai uzdevumu meistars, viņš rada pareizo atmosfēru un, asistētam ar viņa komandu "Push It! Profesors", nodrošina to, ka ikviens jūtas ērti un ir iesaistīts aktivitātē. Jūsu aktivitātes dinamiskais vadītājs kontrolēs aktivitātes ritmu, organizējot visu arī bezvadu sistēmā. Viens vienkāršs klikšķis un nākamais uzdevums vienlaicīgi parādās visos planšetdatoros.

Push It! ir daudzdimensionāla, augsto tehnoloģiju, galda komandas veidošanas pieredze, kas darbojas tikpat labi, kā dienas konferenču enerdžaizeri vai vakara izklaides.

Mācību rezultāti

Push It! var tikt pielāgota, lai nostiprinātu produktu zināšanas, veicinātu zīmola atpazīstamību vai iegūtu kādus no jūsu uzņēmuma vēlamajiem rezultātiem. Aktivitāte uzmundrina, motivē un iesaista konferences/pasākuma dalībniekus, jo tā veicina komandas radīt ilgstošu pieredzes apmaiņu.

Push it! ir ļoti pielāgojama, novatoriska programma, kas tika modificēta atbilstoši mūsu vēlamajiem rezultātiem. Mēs priecāmies strādāt ar UNIVERSUM - Catalyst Romania, viņi spēja radīt radošas idejas un veiksmīgi izstrādājusi un īstenojusi tās pasākuma laikā.

Luiza Toma
Danone Romania

Nosūtīt pieprasījumu