Go Team Wellbeing

Jautri komandas veidošanas uzdevumi veselībai un labsajūtai

30 minūtes - 1.5 stundas
Iekštelpās
Konkurence
4 - Neierobežoti

Par

Go Team Wellbeing ir jautrs komandas veidošanas uzdevums, kas veicina spēju pielāgoties pārmaiņām un attīsta pastāvīgu mācīšans kultūru darba vietā.

Aktivitātes laikā dalībniekiem jāveic dažādi komandas uzdevumi, kas saistīti ar labsajūtas tēmu. Go Team Wellbeing izaicinājumi ir jautri, aizraujoši un galvenais - efektīvi. Uzdevumi ir veidoti tā, lai tie fokusētos uz dažādiem labsajūtas aspektiem, piemēram, dalībniekiem pašiem jārada praktiskas veselīga uztura idejas. Kustība, būšana dabā un regulāra atpūta palīdz atgūt enerģiju dienas laikā. Tiek piedāvātas dažādas aktivitātes - dažas no tām ir pasīvas, citas aktīvas, un visas no tām var pielāgot jūsu grupas spējām.

Izmantojot mūsu populāro Go Team lietotni, dalībnieki uzdevumā var piedalīties kā grupa jūsu birojā, konferences vietā vai jūsu izvēlētā vietā ārpus telpām. Go Team Wellbeing var izmantot arī virtuālās komandas, proti, komandas, kas strādā attālināti. Uzdevuma tiešsaistes versijā virtuālo komandu dalībnieki tiek ielūgti, izmantojot QR kodu. Tāpat viņi saņem precīzas instrukcijas par lietotnes lejuplādēšanu un pievienošanos spēlei. Aktivitāšu laikā lielākas dalībnieku komandas var sazināties video konferences formā. Dalībniekus tiešsaistē atbalsta mūsu vadītājs, kas organizē arī uzdevuma izvērtēšanu.

Mācību rezultāti

Tagad, vairāk kā jebkad agrāk, mums jāspēj pielāgoties pārmaiņām un jāveido pastāvīgas mācīšanās kultūra darba vietās. Lai to panāktu, svarīga ir vienotības sajūta, radošā biznesa domāšana un garīgā koncentrēšanās spēja. Lai cilvēks justos labi, viņam ir jāattīsta emocionālā inteliģence, fiziskā un garīgā veselība, kā arī jābūt priecīgam un jāparūpējas par sevi. Go Team Wellbeing palīdzēs attīstīt un uzlabot šīs prasmes.

Go Team Wellbeing palīdzēs jums izveidot "emocionāli inteliģentu biroju" un efektīvas komandas. Iegūtās prasmes un zināšanas dalībnieki ilgtermiņā varēs izmantot gan darbā, gan personīgajā dzīvē. Go Team Wellbeing palīdzēs dalībniekiem attīstīt savas stiprās puses kopējam komandas labumam. Tā, piemēram, komandas dalībnieki attīstīs pozitīvākas un efektīvākas komunikācijas prasmes ar kolēģiem. Tāpat programma palīdzēs radīt pozitīvi emocionālu vidi, kas savukārt uzlabos darba efektivitāti. Un galvenais - Go Team Wellbeing ļaus komandas dalībniekiem būt pārliecinātākiem par sevi, kā arī palīdzēs saglabāt mieru, vienlaikus nezaudējot enerģiju. Tas iedrošinās viņus apzināties faktu, ka viņi paši ir savas dzīves un nākotnes noteicēji.

remote teams

Remote Team Activity

This activity has been designed for people who work remotely. Your team may be working from home, in different regional office locations or in different countries! Love the theme but want a face to face or hybrid solution? Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

web or app


Web and App based remote team building programs

Did you know we offer activities on both web and app? Ask us which remote programs suit your situation.


Nosūtīt pieprasījumu