Go Give

Izklaidējieties ar ziedošanas prieku

1 - 3 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
8 - Neierobežoti

Par

Izmantojot planšetdatoru un komandu Go Team lietotni, komandas apskata kontrolpunktus, lai izvēlētos ziedojuma projektu. Unikālā Go Team "sekot bultiņai" poga virza komandas uz izvēlēto pieturas punktu. Ierodoties, dalībnieki strādā kopā, lai pabeigtu GPS iedarbinātus izaicinājumus, tostarp jautājumus, šifrētus pavedienus, foto un laika uzdevumus. Panākumi noved pie ietekmes uz izvēlēto "ziedojuma projektu". Pēc tam komanda pārceļas uz citu galamērķi un vēl vienu izaicinājumu.

Atjauninājumi, atgriezeniskā saite un punktu skaits tiek uzskaitīts reālajā norises laikā, kamēr komandas cīnās šajās aizraujošajās sacīkstēs. No ‘mājas bāzes’ katru komandu monitorē, un tās var iegūt papildu misijas sava piedzīvojuma stratēģiskajos punktos. Go Team radošā platforma nodrošina visas iespējas un reljefa veidus. Go Team dalībnieki var būt izaicināti paveikt uzdevumus trokšņainās pilsētās, nelīdzenās takās, meža teritorijās vai pat ūdenstilpēs.

Go Team - Go Give priekšrocības ir bezgalīgas - darbinieku iesaistīšana, personāla apmācība, produktu izlaišana, mārketings un paaugstināšana amatā, orientēšanās vai atsauksmju apkopošana. Skatiet vairāk savās atrašanās vietās, izpētiet konkrētus mācību rezultātus, izklaidējiet un aktivizējiet savu komandu, ietekmējot dzīvības ap planētu.

Mācību rezultāti

Go Team - Go Give rada draudzīgu konkurenci starp komandām, vienlaikus veicinot sadarbību starp visu grupu, jo tās strādā, lai sasniegtu kopīgu mērķi - radīt ietekmi!

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

Iedomājieties, katru reizi, kad piedalījāties korporatīvās komandas veidošanas pasākumā, izsalkušais bērns saņems maltīti ... kāds saņems pieeju glābšanas ūdenim ... vai koks tika ieaudzēts ....

B1G1 ir sociālais uzņēmums un bezpeļņas organizācija, kuras uzdevums ir radīt pasauli, kas ir pilna ar ziedojumiem. Atšķirībā no tradicionālajiem modeļiem, B1G1 palīdz maziem un vidējiem uzņēmumiem panākt lielāku sociālo ietekmi, iegrožot darījumu aktivitātes ikdienas uzņēmējdarbībā, lai radītu unikālas ziedošanas stāstus. Katrs biznesa darījums (un kā rezultātā jūsu ikdienas darbība) var ietekmēt dzīvi tik maz kā 1 cents.

Go Team - Go Give ir integrēts pasākums ar B1G1 piešķirtiem projektiem. Pirms pasākuma izveidošanas, mēs palīdzam jums izvēlēties komandas ziedošanas B1G1 projektus, un pamatojoties uz vēlamajiem mācību rezultātiem, izveidojam izaicinājuma taku un uzdevumus, kas atbilst jūsu grupai.

Related Testimonial

Mums patiešām patika Go Give. Go Team darbība bija jautra. Es jūtu kā mēs visi uzzinājām viens otra stiprās pusēs, kas ir lieliski. Labākais aspekts bija iespēja piedalīties labdarībā kopā. Es ļoti iesaku Go Give.

Cervello

Nosūtīt pieprasījumu