Pasaules pirmā 24 stundu Treasure Hunt spēle

Publicēja Esther Daniel, 2016. gada 13. dec.

Catalyst Global ir izstrādājusi Go Give, lai nodrošinātu komandas veidošanas risinājumu, kas arī varētu palielināt prieku par to, ka kaut ko ir iespējams zidot kopā.

"Izmantojot koncepciju ar konsekventu un patiesu KSA programmu, mēs radam savstarpēju ieguvumu," saka Esther Daniel, Catalyst Global mārketinga vadītāja. "Ieguvumi ir ļoti plaši, jo darbinieki piedalās organizētajā ziedošanas programmā, un tur parasti ir mācīšanas process un visas grupas līdzdalība."

Pasākums sākās 12.decembrī plkst. 6.00 Oklendā, Jaunzēlandē, un noslēdzās pēc 24 stundam Jaunzēlandes kalna Manganuī.

Pēc saullēkta 52 komandas no 40 pasaules valstīm sanāca no rīta uz uzmundrinošam dārgumu medībām, un viņi sacenšas viens pret otru, lai pabeigtu pēc iespējas vairāk kontrolpunktu izaicinājumu.

Šie kontrolpunkta pasākumi ietvēra fotoattēlu un video izaicinājumus, jautājumus, un citas aktivitātes. Katrs izaicinājums bija saistīts ar dažiem B1G1 projektiem, kas ļāva komandām atlasīt kādu projektu, kurām viņi vēlējās ziedot pēc katras darbības pabeigšanas.

Kopumā, pasākums izraisīja 152013 aktivitātes, lai atbalstītu ziedošanas iniciatīvas tādās valstīs kā Taizeme, Bangladeša, Malaizija, Indija, Moldova, Nepāla, Malāvija, Kenija un Peru. To mērķis bija nodrošināt uzturu, zāles un izglītību riska grupās, kā arī koku stādīšana. Tas nodrošināja sievietes ar šujmašīnām, ģimenes ar pārtiku, un ar apūdeņošanas sistēmām.

Balvas tika piešķirtas trīs kategorijās, no kurām Īrija tika nosaukta par vispārējo uzvarētāju, Indija kā uzvarētāja partneris, un Dubaija kā visuzticīgākais dalībnieks - visi no tiem ziedoja savus laimestus atpakaļ uz B1G1 projektiem.

Turklāt, visas iesaistītās komandas piedalījās spēlē, lai uzvarētu kādam no saviem darbiniekiem gaidāmu B1G1 izpētes braucieu uz Kambodžu. Jaunzēlande tika izvēlēta kā uzvarošais partneris. Team Up Events NZ paziņoja, ka pārdošanas vadītāja Joanna Hall šajā janvārī pārstāvēs savu komandu un Catalyst Global Kambodžā. Tas ir piemērots apbalvojums cilvēkam, kurš specializējies Āzijas studiju universitātē, pievēršot īpašu uzmanību Dienvidaustrumu Āzijai un jo īpaši Kambodžai.

"Esmu satraukta un lepna par to, ka šajā ceļojumā es esmu Catalyst Team Building tīkla vēstnieks. Paldies Catalyst Global par šo iespēju, " sacīja Joanna Hall, piebilstot: "Redzēt mūsu centienu ietekmēt Catalyst Global Network vārdā būs ļoti noderīgi!"

Papildus ziedošanas iniciatīvai pasaules sabiedrībai, "Go Give" pasākums tuvināja Catalyst Global tīkla partnerus, padarot pasaules vadošos komandas veidotājus spēcīgākus nekā jebkad agrāk.

Visi klientu stāsti