FreshBiz

Mainīt veidu, kā izspēlēt dzīvi

2 - 3 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
4 - Neierobežoti

Par

Dodiet sev un savai komandai pilnīgu atsvaidzināšanu komandas darbā, inovācijās, radošumā, vadībā un citur. "FreshBiz" spēļu semināri ir jautri un izprotoši, un saskaņā ar tūkstošiem mūsu globālo dalībnieku, tam ir ilgstoša ietekme uz to, kā tie rada iespējas un veido gudrākas partnerattiecības.

"FreshBiz" ir spēle, kas būtiski maina tā dalībnieku darbību un dzīvi, imitējot un pēc tam praktizējot jaunas, radošas uzņēmējdarbības domāšanas metodes, un risinot problēmas, lai sasniegtu savus svarīgākos mērķus.

Izmantojot spēļu balstītas mācības, dalībnieki ceļo ar spēli uz misiju, lai uzvarētu, vienlaikus iegūstot prasmes, izpratni un stratēģijas, kas ne tikai palīdzēs viņiem sasniegt spēles mērķus, bet arī izcelties savā dzīvē.

Mācību rezultāti

Ieskats, kas iegūts spēles laikā, ej tālu nākotnē, jo dalībnieki apgalvo, ka spēle ietekmē viņus uz visu pārējo viņu dzīvi. Pastāv atšķirība starp pārmaiņām un transformāciju. Strādājot centīgāk, darot kaut ko mazāk, pavadot vairāk laika pie kaut ka cita - tas tiek mainīts, savukārt pārveidošana caur "FreshBiz" ir tas, kas pilnīgi pārveido jūsu paradigmu un piedāvā iespēju pavērt uzņēmējdarbību, attiecības un dzīvi pavisam citādā veidā.

"FreshBiz" spēles laikā dalībnieki ir aicināti izvērtēt savas personīgus modeļus, uzskatu un ieradumu sistēmas, vai tie viņiem labi kalpo. Spēle strādā pie domāšanas modeļu izstrādes, lai risinātu biznesa jautājumus, pieprasot dalībniekiem radīt, identificēt un izmantot iespējas.

Related Testimonial

Šī labi pārdomāta spēle nostiepja ikviena spējas, un iegūtā pieredze paliks kopā ar visiem dalībniekiem nākamajos gados.

Deloitte

Nosūtīt pieprasījumu