Fever Pitch

Izveidojiet futbola skaņu celiņu

10 - 30 minūtes
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
30 - Neierobežoti

Par

Skaņu Drudzis ir jautrs un elastīgs enerdžaizeris, kur dalībnieki tiek aicināti izveidot savu skaņu celiņu, lai papildinātu lielās spēles darbību uz ekrāna.  

Grupa tiek sadalīta divās komandās: sarkanā un zilā, kurus vada aizraujošs "treneris". Komandas  skatās videoklipus par futbolu, un katrs videoklips ir ar savu noteikto skaņu. Klausītāju grupas ir atbildīgas par to reproducēšanu pēc pieprasījuma un, pats galvenais, saskaņā ar savu komandu.  

Skaņu veidošanai izmanto gan vokālo, gan fizisko darbību.  Skaņas, kurus jāveido: "kick-off" svilpe, sitiens ar bumbu, "Oooo" izsaukums, kad bumba nevar trāpīt pa vārtiem, bumbas sitiens uz krūtīm, sitiens uz stieni, un protams, satriekts kliedziens "Goooools", ja bumba trāpās pa vārtiem!

Izaicinājums paplašinās, jo katrai komandai tiek piešķirts arvien plašāks skaņu klāsts, kas pavada futbola maču, tai skaitā aizraujošas dziesmas no līdzjutējiem. Katrs scenārijs tiek izmēģināts ar komandas treneri.

Skaņu Drudzis  beidzas ar klipu sēriju, kuru kulminācija ir soda metieni. Uzvarošā komanda svin ar Meksikas vilni veidošanu gar visu telpu.

Ātrs, aktīvs un ļoti izklaidējošs Skaņu Drudzis  ir paredzēts, lai iesaistītu, aktivizētu un iedvesmotu jūsu auditoriju, vienlaikus uzliekot smaidus uz sejām. 

Mācību rezultāti

Ātrs, aktīvs un ļoti izklaidējošs Skaņu Drudzis  ir paredzēts, lai iesaistītu dalībniekus un uzliektu smaidus viņu sejās. Skaņu Drudzis  stimulē radošumu un spontanitāti. Pilnīga līdzdalība tiek nodrošināta šajā brīnišķīgajā iedvesmojošā un neaizmirstamā dalītajā pieredzē, par kuru runās vēl ilgu laiku.

Skaņu Drudzis" radīja aizrautību un tūlītēju visu delegātu iesaistīšanos. Tas pārslēdza konferences noskaņojumu, un cilvēki jau vēlāk vakarā joprojām dziedāja "We WIll Never Walk Alone.

Microsoft

Nosūtīt pieprasījumu