Escape the Mob

Interaktīvā izklaides spēle

1 - 2 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
12 - Neierobežoti

Par

Aizbēgt no Mafijas sākas ar noslēpumaino video stāstu komandām, ka viņi tiek apsūdzēti par ielaušanās zādzību. Viņi bija nepareizā vietā nepareizā laikā. Ar ierobežotu laiku, viņiem jāpastāsta savs patiess stāsts un noteiktu precīzu vietu, kur katrs no viņiem bija laupīšanas naktī.

Katrai komandai ir priekšmetu maisiņš, kas viņiem palīdzēs viņu kvestā. Tad komandas sāc spēli, lai atrisinātu noslēpumu un izvairīties no mafijas. Go Team lietotne viņus novieto kontrolpunktos, kur viņi meklē risinājumus dažādam fotoattēlu un videoklipu miklam, un risina noslēpumainus jautājumus. Aktivitātes var balstīties uz jaunākajiem Escape Room stila uzdevumiem, tostarp šifri, simbolu maiņa, mīklas, objektu meklēšana attēlos, parauga identifikācija, dīvainas smakas, noslēpumainas skaņas un daudz kas cits!

Komandas iegūst punktus par pareizām atbildēm un atklāj laiku un atrašanās vietas avotus, lai pievienotu to kabatas grāmatiņai, lai noteiktu atrašanās vietu naktī. Uzvarējušā komanda ir komanda ar visvairāk punktu, bet komandām galu galā jāsadarbojas, lai noskaidrotu uzvarētājas vārdu.

Mācību rezultāti

Populārs starp daudziem uzņēmumiem, Aizbēgt no Mafijas ir nodrošinājis jaunu komandas pastiprināšanas veidu ārpus savas komforta zonas, kur var iegūt jaunu un aizraujošu izaicinājumu. Aizbēgt no Mafijas pārņem šo pieredzi elastīgā formātā, kur izaicinājumus var pielāgot, lai tie atbilstu klienta rezultātiem, un joprojām ar to pašu aizraujošo tēmu. Aizbēgt no Mafijas mudina dalībniekus domāt ārpus robežām, lai atklātu jaunas spēles versijas, sazināties vienam ar otru, un galu galā atrisināt noslēpumu.

Aizbēgt no Mafijas spēle ir īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu, ka ikviens piedalās mīklu risināšanā, tostarp: fotogrāfiju un video uzdevumi, skaņas un smaržas, radošie un novatoriskie uzdevumi, dziesmas, dejas, dzejoļi, un daudz kas cits. Šī reāllaika pieredze sniedz dalībniekiem jauno korporatīvo komandu veidošanas aktivitāti, kura sniedz pieredzi darboties jaunā un nezināmā situācijā ar neparedzētiem apstākļiem un sekām. Katrs pavediens padara komandu vienu soli tuvāk viņu risinājumam, bet ar noteiktu laika ierobežojumu un satraukumu par steigu, jo spēle turpinās. Katra dalībnieka stipras puses  kļūst acīmredzamas, un dalībnieki mācās reaģēt un mierīgi domāt zem spiediena.

together apartRemote - Hybrid - Multilocation

This activity has been designed for face-to-face, remote, hybrid and multi-locational teams. If your team is working from home, in different regional office locations or in different countries ask us about the remote or hybrid version of this activity. Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.

Nosūtīt pieprasījumu