Divas Ciltis

Pamatiedzīvotāju olimpiāde

2 - 4 stundas
Brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
20 - Neierobežoti

Par

"Divas ciltis" pasākumā katrs no rūpīgi noteiktiem sporta izaicinājumiem ir paredzēts, lai mudinātu cilvēkus ar viņu fiziskajām spējām piedalīties jautrā un atbalstošā vidē. Pasākums ir laika sacīkstes - veselīgā integritātes pieredze par savstarpēju cieņu. Unikālais "Divu cilšu" formāts rada visiem vienlīdzīgus spēles noteikumus, iepazīstinot dalībniekus ar tradicionālajiem sporta veidiem, kurus viņi citādi nevarētu piedzīvot.

Pirms sākuma, visa grupa veido divas pretējas ciltis - viena sarkanā krāsā un viena zilā krāsā. Pēc tam katra cilts veido mazākas apakškomandas ar vienādu dalībnieku skaitu. Darbība sākas ar "iesildīšanu", kur komandas izveido savas cilts ekskluzīvās noteikumus un regālijas.

Apģērbtas spilgtās drēbēs, katra komanda spēle "kvestu" ķēdi, sacenšoties ar komandām no pretinieku cilts. Komandu uzkrātie punkti palielina viņu cilts kopējo punktu skaitu. Stratēģija ir panākumu atslēga - noteikumi ļauj komandām spēlēt stiprākajās pusēs, dažu izaicinājumu laikā izvēloties spēlētājus, kuri var atpūsties, lai saglabātu spēkus vēlamajiem kvestiem.

Ikvienam ir iespēja iesaistīties un palīdzēt gan savai apakškomandai, gan sava cilšu panākumiem - katram ir sava loma.

Noslēguma ceremonijā sarkanās un zilās ciltis vēršas uz galīgo Haka izpildījumu. Tiek paziņots katra kvesta vislabākā komanda un uzvarējusī cilts. Divas ciltis ir apvienotas un svina savus sasniegumus.

 

Mācību rezultāti

Dalībnieki tiek iepazīstināti ar neparastajiem tradicionālajiem sporta veidiem, kas veicina līdzdalību, integrāciju un savstarpēju cieņu. Pasākums ir izstrādāts kā sacīkstes uz laiku, kas jautri attīsta komandas dinamiku! Stratēģija ir panākumu atslēga - noteikumi ļauj komandām spēlēt stiprākajās pusēs, dažu izaicinājumu laikā izvēloties spēlētājus, kuri var atpūsties, lai saglabātu spēkus vēlamajiem kvestiem.

Related Testimonial

Šī gudri izstrādātā aktivitāte bija enerģiska un iesaistoša. Tas veicināja komandas darbu un veselīgu konkurenci, radot spēcīgas partnerattiecības un ilgstošu draudzību.

Centrica

Nosūtīt pieprasījumu