Zinu Sevi, Zinu Tevi - Darba Stils

Darba stilu sadarbības izpēte

1 - 2 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Sadarbība
12 - Neierobežoti

Par

Lielākā daļa piekrīt tam, ka lai komanda būtu efektīva, ir nepieciešams apvienot darba stilu. Tomēr tas var radīt konfliktu, jo individuālie darbinieki pielāgojas jaunai komandu dinamikai. Zinu Sevi, Zinu Tevi - Darba stili ir komandas veidošanas aktivitāte, kas ir īpaši izstrādāta, lai palīdzētu dalībniekiem saprast viens otru un novērtētu, kādā veidā tie, kam ir līdzīgi vai atšķirīgi darba stili var būt galvenie komandas produktivitātes veicinātāji. Tātad, kā tas darbojas?

Tas sākas, lūdzot dalībniekus izskatīt savu darba stilu un pierakstīt savu izvēli par vairākiem konkrētiem priekšmetiem. Tālāk viņi aktīvi iepazīstas ar saviem līdzdalībniekiem, apvienojas vienā telpā lai noskaidrotu, kā citi atbilst saviem darba stiliem. Aktivitātes mērķis ir atrast pēc iespējas vairāk līdziniekus vienā telpā.

No darba stila grupām, kuri ir iesildījušies, ir pienācis laiks veidot līdzīgu darba stilu komandas. Vispirms grupām tiek lūgts apspriest un noteikt viņu vēlamo darba stilu īpašības. Tad viņi veic komandas darbību. Pēc tam viņi veido komandas, kurām ir pēc iespējas vairāk dažādu darba stilu, un pēc tam veic atšķirīgu, bet līdzīgu darbību līdz pēdējai. Tas ir lielisks veids, kā dalībnieki var personiski pārdomāt atšķirību priekšrocības! Pēc tam grupas speciālists vada grupas diskusiju, kurā tiek pētīts, kādā veidā komandā var būt produktīva dažādos darba stilos, kā arī tas, kāpēc tas var nebūt efektīvi, ja ir ierobežota izpratne par to, kā darbojas katrs komandas  dalībnieks.

Mācību rezultāti

Zinu Sevi, Zinu Tevi - Darba stili dod dalībniekiem iespēju izpētīt veidu, kādā viņi personīgi mēdz strādāt. No šī pētījuma mēs zinām, ka visefektīvākās komandas veido cilvēki ar dažādu darba stilu. Tomēr šīs atšķirības var izraisīt konfliktu, ja tie netiek novērtēti. Šīs komandas veidošanas aktivitātes mērķis ir pierādīt, ka virkne darba stilu, ja tā tiks ņemta vērā, radīs efektīvākas inovācijas un idejas.

Nosūtīt pieprasījumu