Beat the Box Rescue Santa

Izglābiet Ziemassvētku vecīti un saglabājiet svētku laiku!

1 - 1.5 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
10 - Neierobežoti

Par

"Beat the Box Rescue Santa" ir oriģināla “Beat the Box” spēles svētku adaptācija ar svētku tematikas mīklām! Komandām ir ierobežots laiks, lai uzlauztu speciālu kodu, kas aptur spēles laiku. Pēc tādām pašām vadlīnijām kā oriģinālajā spēlē, vienīgie noderīgie instrumenti telpā atrodas aizslēgtā alumīnija kastē. Pirmais solis ir kastīšu atvēršana. Komandas kastītēs var atrast uzdevumus kuros ir paslēpti kodi un mīklas kas jāatrisina. Finālā ir jāatrod visi burti,kas salikti pareizā secībā attēlo iepriekš definēto sauklis un kodu, līdz ar to apturot atpakaļskaitīšanu un pabeidzot spēli.

Mācību rezultāti

Gluži tāpat kā spēlē "Beat the Box", "Rescue Santa" ir saliedējoša spēle, kas pieprasa visas komandas pilnīgu dalībnieku iesaistīšanos. Lai tiktu galā ar izaicinājumiem ir nepieciešamas dažādas prasmes un radoši risinājumi. Tāpat kā oriģinālajam “Beat the Box” beigās visām komandām jāsadarbojas, jo jāsaliek visi pavedieni kopā, lai iegūtu pareizo kodu. Šeit būtisks ir komandas darbs. “Beat the Box, Rescue Santa” ir lielisks veids, kā ar jautru un saistošu komandas saliedēšanos izgreznot savu Ziemassvētku ballīti, tikšanos vai pasākumu.

Related Testimonial

I was proud to see everybody connecting with each other, sharing moments of fun and joy, and demonstrating, once again, that together as a team, everybody achieves more.

George Savva - General Manager
Vassiliko Cement Works

Nosūtīt pieprasījumu