Popular Face to Face Team Building Activities

Tā kā ierobežojumi pamazām tiek atcelti, priecē, ka atkal varam komunicēt aci pret aci, lai kopā piedalītos pasākumos un dažādās aktivitātēs. Protams, viss nav gluži tāpat, kā agrāk. Mums jāatceras, ka jāievēro distance un higiēnas prasības.

Tas nenozīmē, ka nevaram labi pavadīt laiku kopā! Mēs esam sociālas būtnes. Komunicēšana aci pret aci ir cilvēka būtības daļa. Tiekoties klātienē mēs izmantojam arī neverbālo komunikāciju, tostarp žestus, acu kontaktu, pieskārienus un ķermeņa kustības. Ķermeņa valoda ir ārkārtīgi svarīga, lai nodotā informācija un sadarbība komandā būtu nepārprotama – it sevišķi multikulturālā vidē.

Catalyst ir radījis dažādas programmas, kurās, lai arī atrodaties vienviet, varat piedalīties, ievērojot noteikto distanci no darbabiedriem. Šajās aktivitātēs mēs izvairāmies no spēļu un izdales materiāliem, ar ko dalībniekiem būtu jāapmainās savā starpā. Mēs izvairāmies arī no visa, kam būtu vajadzīgs ciešs kontakts vienam ar otru!

Šīs lieliskās komandas attīstīšanas aktivitātes ļauj atzīmēt un atjaunot kopābūšanu ar savu komandu aci pret aci.

Meklējiet kaut ko citu? Apskatiet mūsu Komandas saliedēšanas pasākumu meklētājs

Vajadzīga palīdzība lēmumu pieņemšanā? Sazinieties ar mums un mēs izveidosim un personalizēsim pasākumu īpaši jūsu komandai un vēlamajiem rezultātiem.

Sazināties