Dārgumu Sala

Skrējiens uz Salu

1 - 2 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Sadarbība
16 - Neierobežoti

Par

Komandas strādā pie tā, lai nogādātu visus komandas dalībniekus uz centrālo salu un atvērtu dārgumu lādi. Viņiem ir tikai 3 dēļi, virve un par laimi pa ceļam ir arī mazi akmeņi, kas kalpo kā drošības saliņas. Komandas izmanto dēļus, lai veidotu tiltus starp drošības saliņām un virzītu visu komandu uz centrālo salu.

Vienkārši? Šķiet vieglāk, nekā tas ir. Sākumā, viss šķitīs vienkārši, bet jo tuvāk komandas tuvosies centrālai salai, jo lietas vairāk sarežģīsies. Metodes, kas strādāja iepriekš, vairs nedarbosies. Komandas, kas nebūs bijušas gana veiklas iesprūdīs un nespēs pārvietoties. Drīz vien komandas sapratīs, ka lai gūtu panākumus visiem dalībniekiem ir jāsadarbojas kopā.

Kopā komandas var izveidot viņu ceļu uz centrālo salu un atvērt pārsteigumu pilno dārgumu lādi.

Mācību rezultāti

Dārgumu Sala tiek saukta par 3 S Salu: Synergie (sinerģija), Sharing (koplietošana) un Solidarity (solidaritāte), jo šīm īpašībām jums ir jāpiemīt, lai spētu sasniegt rezultātu šajā aktivitāte, tāpat kā reālās dzīves izaicinājumos. Šī ir izaicinoša empīriskās mācīšanās aktivitāte, kas pieprasa radošu pieeju problēmu risināšanai un kopīgās sadarbības spēka novērtējumu rezultātu gūšanā. 

Related Testimonial

Lielisks veids, kā rosināt ātro domāšanu. "Treasure Island" ir kļuvusi par svarīgu mācīšanos, lai mēs varētu strādāt kā viena komanda.

EY

Nosūtīt pieprasījumu