Vārti!!!

Izveidojiet un nodziediet futbola dziesmu

1 - 2 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence
30 - Neierobežoti

Par

Pasaulē populārākais sporta veids kļūst par vienu no labākajām un visnoderīgākajām korporatīvo pasākumu aktivitātēm, izaicinot jūsu komandas strādāt kopā, lai vadītu un attīstītu pašu savu futbola klubu.

Skaņas koordinācija un komunikāciju prasmes ir galvenās iemaņas plānošanas posmos, kur tiek sadalīti pienākumi un tiek gūts vislielākais iespējamais labums no jūsu komandu puses. Apsriediet mērķus un izvēlieties vispiemērotākos cilvēkus katram uzdevumam. Pārbaudījums var sākties!

Sākot ar radošām lomām, tādām, kā mārketings, sponsorēšana un stadiona dizains līdz beidzot ar uz darbību orientētiem uzdevumiem, tādiem kā spēlētāju apmācībām un soda metieniem, VĀRTI!! prasa daudz dažādas prasmes, lai gūtu panākumus. Katrs komandas dalībnieks ir vērtīgs resurs, tāpēc izmantojiet tos gudri.

Tiesnešiem atrodoties savās vietās, komandas piedalās dziesmas atspoguļošanā, ar ķircināšanos parādot, ka viņu himna ir labākā šajā stadionā. Un tā kā dziedāšana var visai ātri izraisīt slāpes, tad tiek pasniegti atspirdzinoši dzērieni un spēlētāji tiek ielūgti apmeklēt visus stadiona modeļus. Visbeidzot tiek saskaitīti punkti, pārrunāta atgriezeniskā saite un tiek pasludināts uzvarētājs!

VĀRTI! ir pilnībā iesaistoša aktivitāte, kas padara futbola laikā iegūstamo jautrību un enerģiju pieejamu ikvienam. Tāpēc dodieties uz laukuma un izbaudiet šo neticamo iespēju komandas saliedēšanas attīstībai.

Mācību rezultāti

Sound leadership and communication skills are key in the planning stages where teams assign responsibilities to get the most from the talent within their team. Individuals discover others’ strengths and ability. GOALL! demands a variety of skills to succeed. Every member of a team is a valuable resource to be used wisely in order to succeed. GOALL! is an inclusive activity that makes the fun and energy of football accessible to everyone.

Related Testimonial

Goall!!" ir aktīva, radoša un jautra spēle. Tā aicināja mūsu cilvēkus izmantot radošu domāšanu un aktīvu klausīšanos kopīgas stratēģijas izstrādei.

Nosūtīt pieprasījumu